Povezane vesti

Preminula Kristina Sandera, nevenčana supruga Klinta Istvuda

Preminula Kristina Sandera, nevenčana supruga Klinta Istvuda

RTS 19.07.2024
Kristina Sandera, dugogodišnja emotivna partnerka Klinta Istvuda, umrla je u 62. godini. „Veoma će mi nedostajati. Kristina je bila ljupka, brižna žena“, rekao je Istvud (94) u saopštenju povodom smrti nevenčane supruge. Za sada nije objavljen… »
Preminula partnerka Klinta Istvuda

Preminula partnerka Klinta Istvuda

N1 Info 19.07.2024
Kristina Sanadera, dugogodišnja partnerka Klinta Istvuda, preminula je u 61. godini života. Tužne vesti potvrdio je glumac. „Kristina je bila divna žena i mnogo će mi nedostajati“, rekao je. Zajedno su proveli deset godina, a razlika između njih… »
Tragedija u domu legendarnog Klinta Istvuda! Slavni glumac slomljen od tuge i bola

Tragedija u domu legendarnog Klinta Istvuda! Slavni glumac slomljen od tuge i bola

Dnevnik 19.07.2024
Klint se oglasio za tamošnje medije. Dugogodišnja partnerka Klinta Istvuda, Kristina Sanadera, preminula je u 61. godini. Slavni glumac se, slomljen od bola, oglasio i potvrdio ove navode. - Kristina je bila divna žena i mnogo će mi nedostajati -… »
Preminula devojka Klinta Istvuda

Preminula devojka Klinta Istvuda

B92 19.07.2024
Kristina Sanadera, dugogodišnja partnerka Klinta Istvuda, preminulaje u 61. godini. Slavni glumac je potvrdio ove tragične vesti: "Kristina je bila divna žena i mnogo će mi nedostajati". Par se navodno upoznao dok je ona radila na Istvudovom imanju u… »
Preminula partnerka slavnog oskarovca: Bila mlađa od njega više od 30 godina, glumac slomljen od bola

Preminula partnerka slavnog oskarovca: Bila mlađa od njega više od 30 godina, glumac slomljen od bola

Večernje novosti 19.07.2024
DUGOGODIŠNjA partnerka Klinta Istvuda, Kristina Sanadera je preminula u 61. godini. Foto: Tanjug/AP Oskarovac (94) je potvrdio tragične vesti u kratkoj izjavi: - Kristina je bila divna žena i mnogo će mi nedostajati - rekao je. Oni su bili u vezi od… »

Vesti dana »