Povezane vesti

Dodik u Skupštini Srbije kad bude razmatrana Deklaracija sa Svesrpskog sabora

Dodik u Skupštini Srbije kad bude razmatrana Deklaracija sa Svesrpskog sabora

Radio 021 19.07.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najavio je danas da će se naredne sedmice obratiti u Skupštini Srbije, kada bude razmatrana Deklaracija sa Svesrpskog sabora. "Drago mi je što ću biti u prilici da se već iduće sedmice obratim u Parlamentu… »
Deklaracija sa Svesrpskog sabora pred parlamentom Dodik se naredne sedmice obraća u Skupštini Srbije

Deklaracija sa Svesrpskog sabora pred parlamentom Dodik se naredne sedmice obraća u Skupštini Srbije

Dnevnik 19.07.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najavio je da će se naredne sedmice obratiti u Skupštini Srbije kada bude razmatrala Deklaraciju sa Svesrpskog sabora. "Drago mi je što ću biti u prilici da se već iduće sedmice obratim u parlamentu Srbije… »
Dodik se naredne sedmice obraća u Skupštini Srbije

Dodik se naredne sedmice obraća u Skupštini Srbije

RTV 19.07.2024
PRIJEDOR - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najavio je da će se naredne sedmice obratiti u Skupštini Srbije kada bude razmatrala Deklaraciju sa Svesrpskog sabora. "Drago mi je što ću biti u prilici da se već iduće sedmice obratim u… »
Dodik se naredne sedmice obraća u Skupštini Srbije

Dodik se naredne sedmice obraća u Skupštini Srbije

B92 19.07.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najavio je da će se naredne sedmice obratiti u Skupštini Srbije kada bude razmatrala Deklaraciju sa Svesrpskog sabora. "Drago mi je što ću biti u prilici da se već iduće sedmice obratim u parlamentu Srbije… »

Vesti dana »