Povezane vesti

200.000 za olimpijsko zlato!

200.000 za olimpijsko zlato!

B92 19.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, gostujući na TV Prva, govorio je i o Olimpijskim igrama. Osvrnuo se, između ostalog, i na prijateljski meč Srbije i Amerike u košarci, koji je pripao "Drim timu". "Teško je protiv onih zveri igrati. Toliko su… »
Aleksandar Vučić pred Olimpijske igre: „Mnogo hvala Bogdanoviću i Jokiću, koga sam lično molio i njegovu braću“

Aleksandar Vučić pred Olimpijske igre: „Mnogo hvala Bogdanoviću i Jokiću, koga sam lično molio i njegovu braću“

Hot sport 19.07.2024
Predsednik Srbije je gostovao na TV Prva i dotakao se predstojećih Olimpijskih igara Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u intervjuu za TV Prva govorio o najnovijim političkim i ekonomskim temama, ali se posebno osvrnuo na predstojeće Olimpijske… »
Vučić: Očekujem bar 10 medalja na Olimpijskim igrama

Vučić: Očekujem bar 10 medalja na Olimpijskim igrama

Sportski žurnal 19.07.2024
Predsednik Srbije je za TV Prva rekao da je mnogo novca uloženo i da su nagrade koje će "olimpijci" dobiti za osvajanje zlatne medalje među najvećim na svetu - 200.000 evra za zlato. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je cilj… »
Vučić o olimpijcima, ali i Piksiju: ''Lično sam molio Jokića i njegovu braću...''

Vučić o olimpijcima, ali i Piksiju: ''Lično sam molio Jokića i njegovu braću...''

Sportske.net 19.07.2024
Večeras je u emisiji ''Prva tema'' na TV Prva gost bio predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji se tokom emisije dotakao i aktuelnih sportskih tema, sa akcentom na predstojeće Olimpijske igre u Parizu. ''Što se Olimpijskih igara tiče, nadam se da će… »

Vesti dana »