Povezane vesti

Dodik se naredne sedmice obraća Skupštini Srbije povodom Deklaracije sa Svesrpskog sabora

Dodik se naredne sedmice obraća Skupštini Srbije povodom Deklaracije sa Svesrpskog sabora

Beta 20.07.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najavio je da će se naredne sedmice obratiti Skupštini Srbije, kada se bude razmatrala Deklaracija sa Svesrpskog sabora usvojena 8. juna u Beogradu. "Drago mi je što ću biti u prilici da se već iduće sedmice… »
Dodik se naredne sedmice obraća Skupštini Srbije povodom Deklaracije sa Svesrpskog sabora

Dodik se naredne sedmice obraća Skupštini Srbije povodom Deklaracije sa Svesrpskog sabora

Radio sto plus 20.07.2024
“Drago mi je što ću biti u prilici da se već iduće sedmice obratim u parlamentu Srbije, kada se bude razmatrala i usvajala Deklaracija i da kažem na koji način mi gledamo na Srbiju kao svoje utočište, domovinu, da više volimo jaku Srbiju, jer… »
Dodik sledeće nedelje u Skupštini Srbije: Reći ću na koji način mi Srbi, gledamo na Srbiju kao svoje utočište

Dodik sledeće nedelje u Skupštini Srbije: Reći ću na koji način mi Srbi, gledamo na Srbiju kao svoje utočište

Telegraf 20.07.2024
Prema njegovim rečima, Srbi pripadaju integralnom srpskom narodu i to je način na koji grade nacionalni i istorijski identitet. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najavio je da će se naredne sedmice obratiti u Skupštini Srbije kada se bude… »
Dodik u Skupštini Srbije kad bude razmatrana Deklaracija sa Svesrpskog sabora

Dodik u Skupštini Srbije kad bude razmatrana Deklaracija sa Svesrpskog sabora

Danas 19.07.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik najavio je danas da će se naredne sedmice obratiti u Skupštini Srbije, kada bude razmatrana Deklaracija sa Svesrpskog sabora. Drago mi je što ću biti u prilici da se već iduće sedmice obratim u Parlamentu… »

Vesti dana »