Povezane vesti

Zvezda ubedljiva protiv Jedinstva na Marakani

Zvezda ubedljiva protiv Jedinstva na Marakani

Politika 20.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su Jedinstvo sa Uba rezultatom 4:0 u meču prvog kola Superlige Srbije. Zvezda je utakmicu protiv debitanta u Superligi rešila za samo pet minuta, a strelac prva dva gola bio je Šerif Ndiaje. Senegalcu je u 18. minutu… »
„Presrećan sam“: Iako je kratko tu, sjajni golgeter se već uklopio! (video)

„Presrećan sam“: Iako je kratko tu, sjajni golgeter se već uklopio! (video)

Hot sport 20.07.2024
Imao je zaista debi za pamćenje. Napadač Crvene zvezde – Bruno Duarte je sumirao utiske nakon debitantskog nastupa u crveno-belom dresu i gola koji je postigao posle samo 52 sekunde provedene na terenu. – Veoma sam srećan zbog debija. Postigao sam… »
SASTAVI - Zvezda sa petoricom novajlija!

SASTAVI - Zvezda sa petoricom novajlija!

Sportske.net 20.07.2024
Branilac titule prvaka Srbije Crvena zvezda na premijeri nove sezone u Supr ligi dočekuje novajliju Jedinstvo iz Uba večeras od 20 sati. Sedmostruki uzastopni šampion države apsolutni je favorit protiv Ubljana, a trener crveno-belih Vladan Milojević… »
Zvezda dominantno otvorila sezonu: Novajlija iz prvog dodira postigao pogodak! (video)

Zvezda dominantno otvorila sezonu: Novajlija iz prvog dodira postigao pogodak! (video)

Hot sport 20.07.2024
Sjajno otvaranje sezone za ‘crveno-bele’. Crvena zvezda je u okviru prvog kola Superlige Srbije dočekala Jedinstvo sa Uba, i tom prilikom slavila 4:0. Domaćin je očekivano apsolutni favorit, ali ni gosti sa Uba nisu došli da se predaju ‘bez… »
Duarte novi rekorder - 52 sekunde za gol

Duarte novi rekorder - 52 sekunde za gol

Sportski žurnal 20.07.2024
Napadač je oborio rekord Filipa Kasalice koji se 2012. godine na utakmici protiv Smedereva posle samo 73 sekunde upisao u listu strelaca. Letnje pojačanje Crvene zvezde Bruno Duarte je na debitantskoj utakmici u crveno-belom dresu oborio rekord star 12… »
Zvezda lako sa debitantom, Duarteu 52 sekunde dovoljne za gol (video)

Zvezda lako sa debitantom, Duarteu 52 sekunde dovoljne za gol (video)

Sportski žurnal 20.07.2024
Na stadionu "Rajko Mitić" na otvaranju sezone gostovalo je Jedinstvo. CRVENA ZVEZDA – JEDINSTVO 4:0 (2:0) Beograd - Stadion: Rajko Mitić. Gledalaca: 12.458. Sudija: Miloš Milanović. Žuti kartoni: Endiaje (Crvena zvezda), Fereira (Jedinstvo)… »
Milojević: Pobeda za divne navijače

Milojević: Pobeda za divne navijače

Sportski žurnal 20.07.2024
Ofanzivci Endiaje, Katai i Duarte su pogađali. Fantastična premijera za fudbalere Crvene zvezde koji su rezultatom 4:0 savladali Jedinstvo i mnogo razloga za osmeh šefa stručnog štaba Vladana Milojevića: - Čestitam igračima i divnoj publici koja… »
Milojević: Imali smo i loša dodavanja, ali to je normalno…

Milojević: Imali smo i loša dodavanja, ali to je normalno…

Sport klub 20.07.2024
Vladan Milojević, šef stručnog štaba Crvene zvezde, nije potrošio mnogo vremena za analizu pobede protiv Jedinstva (4:0). Trofejni stručnjak je zadovoljan i brojem navijača na stadionu (zvaničan podatak 12.458). „Čestitam igračima i divnoj… »
Duarte posle savršenog debija i obaranja rekorda: "Presrećan sam!"

Duarte posle savršenog debija i obaranja rekorda: "Presrećan sam!"

Sportske.net 20.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Jedinstvo Ub sa ubedljivih 4:0 u prvom kolu nove sezone u Super ligi Srbije. Nije sedmostruki uzastopni šampion imao problema sa novajlijom u eliti. Dva gola za domaćina postigao je napadač Šerif Endiaje, a po… »
Radovanović: Srećam sam što na startu igramo sa večitima

Radovanović: Srećam sam što na startu igramo sa večitima

Sport klub 20.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Jedinstvo iz Uba na svom terenu u prvom kolu Mozzartbet Superlige Srbije rezultatom 4:0 (2:0), a trener gostujuće ekipe Ivan Radovanović posle istorijskog debija u elitnom rangu takmičenja rekao je da mu je drago… »
Nije moglo bolje: Tek što je stigao u Zvezdu, a već je oborio rekord! (video)

Nije moglo bolje: Tek što je stigao u Zvezdu, a već je oborio rekord! (video)

Hot sport 20.07.2024
Debi iz snova. Letnje pojačanje Crvene zvezde – Bruno Duarte je na debitantskoj utakmici u crveno-belom dresu oborio rekord star 12 godina postigavši gol nakon samo 52 sekunde provedene na terenu. Crvena zvezda savladala je Jedinstvo sa 4:0. <span… »
Milojević nakon ubedljive pobede: „Zadovoljan sam!“ (video)

Milojević nakon ubedljive pobede: „Zadovoljan sam!“ (video)

Hot sport 20.07.2024
Ima čime da bude zadovoljan. Crvena zvezda je u okviru prvog kola Superlige Srbije dočekala Jedinstvo sa Uba, i tom prilikom slavila 4:0. Nakon meča vidno zadovoljan partijom svojih igrača bio je trener Vladan Milojević: <span… »
Milojević: "Imamo dobre igrače, trebalo bi da to implementiramo u dobru igru!

Milojević: "Imamo dobre igrače, trebalo bi da to implementiramo u dobru igru!

Sportske.net 20.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde pobedom su započeli novu sezonu. Sedmostruki uzastopni prvak Srbije slavio je protiv novajlije u eliti Jedinstva iz Uba sa 4:0u meču prvog kola Super lige. Trener crveno-belih Vladan Milojević zadovoljan je izdanjem svoje ekipe… »
TVITOVI - Zvezdaši veličaju Hvanga, a njihov Šerif je opet u "gradu"!

TVITOVI - Zvezdaši veličaju Hvanga, a njihov Šerif je opet u "gradu"!

Sportske.net 20.07.2024
Aktuelni sedmostruki uzastopni prvak Srbije Crvena zvezde pobedom je započela novu sezonu u Super ligi Srbije. Crveno-beli su na "Marakani" sa ubedljivih 4:0 slavili protiv novajlije u eliti Jedinstva iz Uba. Dva pogotka postigao je inspirisani napadač… »
Milojević: "Zadovoljan sam, ispunili su sve što smo tražili"

Milojević: "Zadovoljan sam, ispunili su sve što smo tražili"

B92 20.07.2024
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević je izneo utiske posle pobede svog tima na premijeri Superlige Srbije. Zvezda je savladala Jedinsto iz Uba sa 4:0 u prvom kolu Superlige Srbije. Trener crveno-belih Vladan Milojević zadovoljan je izdanjem svoje… »
Crvena zvezda slavila ubedljivo protiv Jedinstva

Crvena zvezda slavila ubedljivo protiv Jedinstva

Euronews 20.07.2024
Šerif je ponovo u glavnom gradu Srbije, a čini se da je sa dva gola najavio da će ovo biti njegova godina, mada su i ostali u crveno-belom dresu bili izuzetno raspoloženi za igru. Crvena zvezda je na startu sezone pred domaćim navijačima savladala… »
Rekorder Bruno: Duarte brži od Kasalice za 21 sekundu

Rekorder Bruno: Duarte brži od Kasalice za 21 sekundu

Sport klub 20.07.2024
Bruno Duarte je postavio novi klupski rekord Crvene zvezde po brzini gola na debiju. Brazilac je zatresao mrežu posle svega 52 sekunde na terenu. Brazilac je oborio rekord Filipa Kasalice iz 2012. godine, kad se Užičanin na utakmici protiv Smedereva… »
Novi napadač Zvezde oborio rekord VIDEO

Novi napadač Zvezde oborio rekord VIDEO

B92 20.07.2024
Brazilac Bruno Duarte je na meču Superlige Srbije postigao prvenac za Crvenu zvezdu posle 52 sekunde, što je novi klupski rekord. Crvena zvezda je savladala Jedinsto iz Uba sa 4:0, a strelac poslednjeg pogotka za crveno-bele je bio novajlija Duarte. On… »
"Kiša je pomogla zvezdi": Milojević oduševljen pobede nad startu sezone

"Kiša je pomogla zvezdi": Milojević oduševljen pobede nad startu sezone

Večernje novosti 20.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde pobedom nad Jedinsvom sa Uba otvorili su novu sezonu u SUperligi Srbije, crveno-beli su slavili rezultatom 4:0, a nakon meča Vladan Milojević izneo je svoje utiske. FOTO: FK Crvena zvezda Trener aktuelnog šampiona zadovoljan je… »
"Nekada imam sreće": Duarte se oglasio nakon debija za Zvezdu i gola

"Nekada imam sreće": Duarte se oglasio nakon debija za Zvezdu i gola

Večernje novosti 20.07.2024
Napadač Crvene zvezde - Bruno Duarte je sumirao utiske nakon debitantskog nastupa u crveno-belom dresu i gola koji je postigao posle samo 52 sekunde provedene na terenu. FOTO: FK Crvena zvezda - Veoma sam srećan zbog debija. Postigao sam gol uz pomoć… »
Šerif stavio "golgetersku značku", Duarteov "zlatni" dodir, Zvezda moćna na startu!

Šerif stavio "golgetersku značku", Duarteov "zlatni" dodir, Zvezda moćna na startu!

Sportske.net 20.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Jedinstvo Ub sa ubedljivih 4:0 na startu sezone u Super ligi Srbije. Sedmostruki uzastopni šampion bio je dominantan protiv novajlije na "Marakani", a golove za domaćina postigli su debitant Ugo Duarte, kapiten… »
Poluvreme na marakani: Endiaje dva puta u metu, Zvezda sigurna protiv Jedinstva! (video)

Poluvreme na marakani: Endiaje dva puta u metu, Zvezda sigurna protiv Jedinstva! (video)

Hot sport 20.07.2024
Jasna je razlika u kvalitetu. Crvena zvezda je u okviru prvog kola Superlige Srbije dočekala Jedinstvo sa Uba. Domaćin je očekivano apsolutni favorit, ali ni gosti sa Uba nisu došli da se predaju ‘bez ispaljenog metka’. Crvena zvezda: M.Ilić –… »
Danas igra crvena zvezda, evo gde možete gledati utakmicu: Sedmostruki vezani šampion kreće u pohod na novu titulu!

Danas igra crvena zvezda, evo gde možete gledati utakmicu: Sedmostruki vezani šampion kreće u pohod na novu titulu!

Hot sport 20.07.2024
Zvezdu čeka izazov na početku sezone. Fudbaleri Crvene zvezde u odbranu šampionskog trona kreću protiv Jedinstva sa Uba, u subotu od 20.00 časova na stadionu Rajko Mitić. Crveno-beli ove sezone mogu da osvoje osmi vezani trofej namenjen prvaku naše… »
Ko će biti Zvezdina dva bonusa na sezonskoj premijeri?

Ko će biti Zvezdina dva bonusa na sezonskoj premijeri?

Sportske.net 20.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde će otvoriti superligašku sezonu utakmicu protiv novopečenog člana elitnog ranga Jedinstva iz Uba večeras od 20.00 sati na stadionu "Rajko Mitić". Napad na osmu vezanu krunu u Super ligi, Zvezda kreće iz sopstvenog doma s… »

Vesti dana »