Povezane vesti

„Setite se ratova na Balkanu 1990-ih.“: Suočena sa Trampom i Vensom, vreme je da Evropa odraste, ukazuje Politico u…

„Setite se ratova na Balkanu 1990-ih.“: Suočena sa Trampom i Vensom, vreme je da Evropa odraste, ukazuje Politico u…

Danas 20.07.2024
Već zabrinuti zbog toga što će se bivši predsednik SAD Donald Tramp vratiti u Belu kuću, evropski lideri su dobili još jedan veliki razlog za uzbunu – njegov izbor senatora iz Ohaja Džej Di Vensa za potpredsednika. Vens je, naravno, promenio… »
Rusija i Ukrajina: „Tramp bi bio težak za saradnju, ali mi smo vredni radnici", kaže Zelenski

Rusija i Ukrajina: „Tramp bi bio težak za saradnju, ali mi smo vredni radnici", kaže Zelenski

Blic 20.07.2024
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski rekao je da će saradnja sa Donaldom Trampom ako bude ponovo izabran za predsednika SAD biti „težak posao", ali je dodao: „Mi smo vredni radnici". U intervjuu za BBC u Londonu, Zelenski je rekao da je spreman… »
Rusija i Ukrajina: „Tramp bi bio težak za saradnju, ali mi smo vredni radnici", kaže Zelenski

Rusija i Ukrajina: „Tramp bi bio težak za saradnju, ali mi smo vredni radnici", kaže Zelenski

BBC News 20.07.2024
Predsednik Ukrajine Zelenski najavio da će se povući sa liderske pozicije, ali to neće biti dok se rat ne završi. Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski rekao je da će saradnja sa Donaldom Trampom ako bude ponovo izabran za predsednika SAD biti… »
Rusija i Ukrajina: „Tramp bi bio težak za saradnju, ali mi smo vredni radnici“, kaže Zelenski

Rusija i Ukrajina: „Tramp bi bio težak za saradnju, ali mi smo vredni radnici“, kaže Zelenski

Danas 20.07.2024
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski rekao je da će saradnja sa Donaldom Trampom ako bude ponovo izabran za predsednika SAD biti „težak posao“, ali je dodao: „Mi smo vredni radnici“. U intervjuu za BBC u Londonu, Zelenski je rekao da je… »
Rusija i Ukrajina: "Tramp bi bio težak za saradnju, ali mi smo vredni radnici", kaže Zelenski

Rusija i Ukrajina: "Tramp bi bio težak za saradnju, ali mi smo vredni radnici", kaže Zelenski

NIN 20.07.2024
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski rekao je da će saradnja sa Donaldom Trampom ako bude ponovo izabran za predsednika SAD biti "težak posao", ali je dodao: "Mi smo vredni radnici". U intervjuu za BBC u Londonu, Zelenski je rekao da je spreman da… »
Rusija i Ukrajina: „Tramp bi bio težak za saradnju, ali mi smo vredni radnici", kaže Zelenski

Rusija i Ukrajina: „Tramp bi bio težak za saradnju, ali mi smo vredni radnici", kaže Zelenski

Radio 021 20.07.2024
Predsednik Ukrajine Zelenski najavio da će se povući sa liderske pozicije, ali to neće biti dok se rat ne završi. BBC Zelenski je čestitao Trampu na kandidaturi za predsednika SAD i poželeo mu brz oporavak posle atentata Ukrajinski predsednik… »

Vesti dana »