Povezane vesti
Putničko pristanište u Novom Sadu dobilo trećeg operatera, raste broj putnika
RTV 20.07.2024
NOVI SAD - Agencija za upravljanje lukama potpisala je ugovor o obavljanju lučke delatnosti sa javnim komunalnim preduzećem Zelenilo iz Novog Sada, čime je novosadsko pristanište dobilo trećeg lučkog operatera, objavila je ova agencija. Ugovorom, koji je… »
Za bolje rezultate nautičkih sezona u Srbiji Putničko pristanište u Novom Sadu dobilo trećeg operatera, raste broj putnika
Dnevnik 20.07.2024
NOVI SAD: Agencija za upravljanje lukama potpisala je ugovor o obavljanju lučke delatnosti sa javnim komunalnim preduzećem Zelenilo iz Novog Sada, čime je novosadsko pristanište dobilo trećeg lučkog operatera, objavila je ova agencija. Ugovorom, koji je… »
Vesti dana »

"Uvek uz našu zemlju": Vučić ugostio Bin Zajeda: Posebno sam zahvalan što će biti gost na vojnoj paradi
Blic pre 1 satjoš 2 povezane