Povezane vesti
Nešić: Pripadnici MUP-a Srbije su apsolutno dobrodošli
Politika 20.07.2024
SARAJEVO – Ministar bezbednosti u Savetu ministara BiH Nenad Nešić izjavio je danas da aposlutno podržava dolazak pripadnika MUP-a Srbije u Republiku Srpsku, na osnovu Memoranduma o saradnji tokom turističke sezone između MUP Srbije i Republike Srpske… »
Siniša Karan: Sramni histerični komentari bošnjačkih političara
Politika 20.07.2024
BANjALUKA – Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Siniša Karan izjavio je danas da su sramni, kako je naveo, "histerični komentari" bošnjačkih političara povodom najavljenog dolaska pripadnika MUP-a Srbije u Srpsku tokom turističke sezone… »
Dačić: MUP Srbije neće uputiti policajce u Republiku Srpsku
RTV 20.07.2024
SARAJEVO - Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da, imajući u vidu da bošnjački političari u BiH od najnormalnije stvari policijske saradnje u turističkoj sezoni kreiraju političke spletke i pretnje, Ministarstvo… »
Karan: Sramni histerični komentari bošnjačkih političara
RTV 20.07.2024
BANJALUKA - Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Siniša Karan izjavio je danas da su sramni, kako je naveo, "histerični komentari" bošnjačkih političara povodom najavljenog dolaska pripadnika MUP-a Srbije u Srpsku tokom turističke sezone… »
Vesti dana »
Milenković: Nadam se da ćemo uspeti da donesemo sreću našim ljudima (video)
Sportski žurnal pre 52 minutajoš 31 povezana
Studenti i građani protestovali ispred „Niš TV“: Ministru prosvete poruka da podnese ostavku
Južne vesti pre 42 minutajoš 36 povezanih
Izabrano osam članova Savet REM-a, nije izabran kandidat nacionalnih saveta nacionalnih manjina
Ozon press pre 48 minutajoš 83 povezane
Štrajk glađu Dijane Hrke: 'Nije mi dobro, ali ostajem do kraja'
BBC News pre 33 minutajoš 20 povezanih





