Povezane vesti

Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Insajder 21.07.2024
Kandidat Republikanske stranke na predstojećim predsedničkim izborima u SAD Donald Tramp odbacio je danas optužbe da je opasnost za demokratiju, rekavši da je prošle nedelje ''primio metak za demokratiju''. Govoreći na prvom javnom skupu… »
„Demokrate ne znaju ko im je kandidat, primio sam metak za demokratiju“: Tramp na mitingu u Mičigenu napao Bajdena i Haris

„Demokrate ne znaju ko im je kandidat, primio sam metak za demokratiju“: Tramp na mitingu u Mičigenu napao Bajdena i Haris

Danas 21.07.2024
Donald Trump je u Mičigenu bio domaćin prvog javnog skupa u kampanji otkako je naoružani napadač pucao u njega u pokušaju da mu oduzme život prošle nedelje na događaju u Pensilvaniji. Ankete pokazuju da je Tramp u tesnoj trci protiv predsednika… »
Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Vesti online 21.07.2024
Kandidat Republikanske stranke na predstojećim predsedničkim izborima u SAD Donald Tramp odbacio je optužbe da je opasnost za demokratiju, rekavši da je prošle nedelje ”primio metak za demokratiju”. Govoreći na prvom javnom skupu Republikanske… »
Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

RTV 21.07.2024
GRAND RAPIDS - Kandidat Republikanske stranke na predstojećim predsedničkim izborima u SAD Donald Tramp odbacio je danas optužbe da je opasnost za demokratiju, rekavši da je prošle nedelje ''primio metak za demokratiju''. Govoreći na prvom javnom… »
Govorio i Vens na javnom skupu Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Govorio i Vens na javnom skupu Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Dnevnik 21.07.2024
GRAND RAPIDS: Kandidat Republikanske stranke na predstojećim predsedničkim izborima u SAD Donald Tramp odbacio je danas optužbe da je opasnost za demokratiju, rekavši da je prošle nedelje ''primio metak za demokratiju''. Govoreći na prvom javnom… »
Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Tramp: Primio sam metak za demokratiju, a optužuju me da sam opasnost za nju

Telegraf 21.07.2024
Tramp je naveo da se pred govornicom u Mičigenu pojavio samo, kako je rekao, zahvaljujući božjoj pomoći. Kandidat Republikanske stranke na predstojećim predsedničkim izborima u SAD Donald Tramp odbacio je danas optužbe da je opasnost za… »

Vesti dana »