Povezane vesti

"Jelena me je tukla, ubola me je makazama i nožem": Ivan Marinković izneo sve u javnost! Šokirao priznanjem da je bio žrtva…

"Jelena me je tukla, ubola me je makazama i nožem": Ivan Marinković izneo sve u javnost! Šokirao priznanjem da je bio žrtva…

Blic 21.07.2024
Rijaliti učesnici Jelena Marinković i Ivan Marinković stali su sinoć oči u oči prvi put nakon napuštanja rijaliti šou-programa "Zadruga 7 Elita" u emisiji "Narod pita". Tom prilikom Jelena i Ivan su izneli sav prljav veš iz braka, a Ivan je sada… »
ELITA 7 - NAROD PITA: Ivan Marinković pogodio Jelenu u najbolniju tačku, njen odgovor šokirao sve! (VIDEO)

ELITA 7 - NAROD PITA: Ivan Marinković pogodio Jelenu u najbolniju tačku, njen odgovor šokirao sve! (VIDEO)

Svet plus 21.07.2024
Ivan i Jelena Marinković, gostovali su u emisiji "Elita 7 - Narod pita", gde su izneli sve detalje njihovog braka. Ivan je tokom emisije sve vreme vređao Jelenu, a čak je u jednom momentu reekao da je i abortirala tri pita, zbog čega ne može da ima… »
"Ubola me je makazama i nožem, imam 4 ožiljka od nje" Ivanu pala roletna, izneo sav Jelenin prljav veš: Iza sebe ima 3…

"Ubola me je makazama i nožem, imam 4 ožiljka od nje" Ivanu pala roletna, izneo sav Jelenin prljav veš: Iza sebe ima 3…

Kurir 21.07.2024
Sinoć su u emisiji "Narod pita" gosti bili supružnici Ivan i Jelena Marinković, koji su se suočili prvi put nakon izlaska iz "Elite". Naime, Jelena je prevarila Ivana sa Urošem Rajačićem, zbog čega je Marinković rešio da se razvede od nje, a u… »
"Šest godina sam trpela psihičku torturu": Žestok sukob Ivana Marinkovića i Jelene! Izneli sav prljav veš, on priznao…

"Šest godina sam trpela psihičku torturu": Žestok sukob Ivana Marinkovića i Jelene! Izneli sav prljav veš, on priznao…

Blic 21.07.2024
Ivan i Jelena Marinković sinoć su gostovali zajedno u emisiji "Narod pita". Naime, njih dvoje su se u jednom trenutku žestoko sukobili, Ivan je pljunuo bivšu partnerku, a oboje su izneli sav prljav veš iz bračne zajednice. - Da li se stidiš - pitao… »
Haos u studiju uživo Ivan Marinković jecao na sav glas, Jelena udarila gde ga najviše boli, on ustao i pljunuo je! Pljušte…

Haos u studiju uživo Ivan Marinković jecao na sav glas, Jelena udarila gde ga najviše boli, on ustao i pljunuo je! Pljušte…

Kurir 21.07.2024
Rijaliti učesnici Jelena Marinković i Ivan Marinković stali su sinoć oči u oči prvi put nakon napuštanja rijaliti šou-programa "Zadruga 7 Elita" u emisiji "Narod pita". Ivan i Jelena su se tom prilikom žestoko sukobili, Marinković je prolio reku… »
Haos u programu uživo: Ivan Marinković plakao na sav glas, Jelena udarila na njegovo očinstvo: On ustao pa je pljunuo…

Haos u programu uživo: Ivan Marinković plakao na sav glas, Jelena udarila na njegovo očinstvo: On ustao pa je pljunuo…

Blic 21.07.2024
Rijaliti učesnici Jelena Marinković i Ivan Marinković stali su sinoć oči u oči prvi put nakon napuštanja rijaliti šou-programa "Zadruga 7 Elita" u emisiji "Narod pita". Ivan i Jelena su se tom prilikom žestoko sukobili, Marinković je prolio reku… »

Vesti dana »