Povezane vesti

Jelena i Ivan pravili haos i tokom reklama! Neviđeni karambol na Pinku, pojavio se snimak

Jelena i Ivan pravili haos i tokom reklama! Neviđeni karambol na Pinku, pojavio se snimak

Alo 21.07.2024
Haos između bivšeg para nije prestajao ni tokom reklama. Brutalan okršaj nastao je sinoć u emisiji "Narod pita", a glavni akteri bili su Jelena Marinković i Ivan Marinković. Par je konstantno iznosio "prljav veš" iz braka, Ivan je spomenuo javno… »
Izboden sam makazama i nožem, Jelena je kriva! Ivan Marinković pokazao stravične povrede, drama u studiju!

Izboden sam makazama i nožem, Jelena je kriva! Ivan Marinković pokazao stravične povrede, drama u studiju!

Alo 21.07.2024
O skandaloznom suočavanju Jelene i Ivana i dalje se priča. Brutalan okršaj nastao je sinoć u emisiji "Narod pita", a glavni akteri bili su Jelena Marinković i Ivan Marinković. Par je konstantno iznosio "prljav veš" iz braka, Ivan je spomenuo javno… »
Uroš se obratio Jeleni Marinković tokom emisije! Milan Milošević odmah pročitao poruku, Ivan pobesneo

Uroš se obratio Jeleni Marinković tokom emisije! Milan Milošević odmah pročitao poruku, Ivan pobesneo

Alo 21.07.2024
Drama ne prestaje ni nakon završetka rijalitija. Rijaliti učesnik Uroš Rajačić obratio se Jeleni Marinković putem društvene mreže Instagram, tokom njenog gostovanja u emisiji "Narod pita" sa Ivanom Marinkovićem. Jelena je u više navrata… »
"Jelena me je ubola makazama i nožem": Ivan šokirao javnost detaljima iz braka, izneo sav prljav veš

"Jelena me je ubola makazama i nožem": Ivan šokirao javnost detaljima iz braka, izneo sav prljav veš

Telegraf 21.07.2024
Preporučujemo. Rijaliti učesnici Jelena Marinković (Ilić) i Ivan Marinković sinoć, 20. jula, suočili su se prvi put nakon napuštanja rijalitija u emisiji "Narod pita". Jelena je prevarila Ivana sa Urošem Rajačićem, zbog čega je Marinković… »
Abortirala si više od tri puta, zato i ne možeš da imaš decu! Ivan obelodanio stravične stvari na Jelenin račun, muk u…

Abortirala si više od tri puta, zato i ne možeš da imaš decu! Ivan obelodanio stravične stvari na Jelenin račun, muk u…

Alo 21.07.2024
Brutalan sukob nastao je sinoć u emisiji, a izgovorene su užasne stvari. Još uvek zakoniti supružnici Jelena i Ivan Marinković suočili su se sinoć u emisiji "Narod pita", prvi put nakon završetka rijalitija i njene javne preljube sa Urošem… »
Varala me je i ranije, imama dokaze! Ivan Marinković zapenio od besa i raskrinkao Jelenu, ona otkrila stravične stvari o…

Varala me je i ranije, imama dokaze! Ivan Marinković zapenio od besa i raskrinkao Jelenu, ona otkrila stravične stvari o…

Alo 21.07.2024
Ivan je bio nemilosrdan. Jelena i Ivan Marinković sinoć su se suočili u emisiji "Narod pita", a pale su i teške reči sa obe strane. Nakon vređanja, pljuvanja i drame, Ivan je otkrio javnosti da ima dokaze da ga je Jelena varala i ranije! - Ne… »
Haos u uživo programu: Jelena udarila na očinstvo Ivana Marinkovića, on plakao na sav glas, pa je pljunuo!

Haos u uživo programu: Jelena udarila na očinstvo Ivana Marinkovića, on plakao na sav glas, pa je pljunuo!

Telegraf 21.07.2024
Preporučujemo. Supružnici Jelena Marinković (Ilić) i Ivan Marinković sinoć, 20. jula, suočili su se prvi put nakon napuštanja rijalitija u emisiji "Narod pita". Oni su se tom prilikom žestoko sukobili, Ivan je zaplakao, a onda je pljunuo bivšu… »
Ogroman skandal na pinku u programu uživo! Ivan Marinković izvređao Jelenu, pa je pljunuo, hitan prekid programa!

Ogroman skandal na pinku u programu uživo! Ivan Marinković izvređao Jelenu, pa je pljunuo, hitan prekid programa!

Alo 21.07.2024
Ivan nije mogao da se kontroliše. Još uvek zakoniti supružnici Jelena i Ivan Marinković suočili su se sinoć u emisiji "Narod pita", prvi put nakon završetka rijalitija i njene javne preljube sa Urošem Rajačićem. Žeskog sukob nastao je u toku… »
Doveo sam te iz Leskovca, a ti si me obmanula! Skandalozne reči Ivana Marinkovića u emisiji uživo, žestoko ponizio Jelenu…

Doveo sam te iz Leskovca, a ti si me obmanula! Skandalozne reči Ivana Marinkovića u emisiji uživo, žestoko ponizio Jelenu…

Alo 21.07.2024
Ivan je u prvi mah bio miran, ali je na kraju ipak iskoristio to što ga je ona prevarila u rijalitiju. Još uvek zakoniti supružnici Jelena i Ivan Marinković suočili su se sinoć u emisiji "Narod pita", prvi put nakon završetka rijalitija i njene… »
Suočavanje nakon prevare: Jelena gnevna na Ivana zbog svega, a evo ko će prvi podneti zahtev za razvod braka

Suočavanje nakon prevare: Jelena gnevna na Ivana zbog svega, a evo ko će prvi podneti zahtev za razvod braka

Telegraf 21.07.2024
Preporučujemo. Ivan Marinković i Jelena Marinković gostuju u emisiji "Narod pita". Na samom startu emisije oni suočili su se nakon što ga je javno prevarila. Jelena je priznala da će da prva podnese zahtev za razvod braka, te je otkrila zbog čega… »

Vesti dana »