Povezane vesti

Aco Petrović odmah odgovorio Pešiću: „U kakvoj sam zabludi bio“

Aco Petrović odmah odgovorio Pešiću: „U kakvoj sam zabludi bio“

Nova 21.07.2024
Hrvatski stručnjak i selektor Brazila Aco Petrović oglasio se na društvenim mrežama gde je reagovao na izjavu selektora Srbije Svetislava Pešića. Popularni Kari je pričao o potrebi da se organizuje profesionalna liga Srbije i tom prilikom pomenuo… »
Petrović odgovorio Pešiću: Ja mislio da živimo u demokratiji

Petrović odgovorio Pešiću: Ja mislio da živimo u demokratiji

Sport klub 21.07.2024
Svetislav Pešić se uoči početka Olimpijskih igara dotakao raznih tema, pa i jačanja srpske košarkaške lige i izlaska srpskih klubova iz ABA lige. Popularni Kari Pešić je istakao da je neophodno da se jača domaća srpska liga i tom prilikom… »
Aco Petrović odgovorio pešiću: Hrvat pokušao da ponizi srpskog selektora! (foto)

Aco Petrović odgovorio pešiću: Hrvat pokušao da ponizi srpskog selektora! (foto)

Hot sport 21.07.2024
Pešić i Petrović su ponovo u okršaju Legendarni hrvatski košarkaš i trener Aleksandar Aco Petrović oglasio se na društvenim mrežama nakon što ga je selektor Srbije Svetislav Pešić pomenuo tokom promocije svoje knjige „Bilo jednom u… »
Aco Petrović odgovorio Pešiću: "Zar ne živimo u demokratskim vremenima? Bio sam u zabludi..."

Aco Petrović odgovorio Pešiću: "Zar ne živimo u demokratskim vremenima? Bio sam u zabludi..."

Sportske.net 21.07.2024
Selektor reprezentacije Brazila i čuveni košarkaški trener i igrač Aleksandar Aco Petrović odgovorio je na izjavu selektora Srbije Svetislava Pešića o formiranju srpske lige. Glavnokomandujući naše reprezentacije je juče tokom promocije knjige… »
Aco Petrović reagovao na izjavu Pešića: "U kakvoj sam zabludi bio"

Aco Petrović reagovao na izjavu Pešića: "U kakvoj sam zabludi bio"

B92 21.07.2024
Hrvatski košarkaški trener Aleksandar Aco Petrović reagovao je na izjavu Svetislava Pešića. Selektor Srbije je komentarisao stanje ovdašnje košarke i tom prilikom kazao da je ABA liga prevaziđena. "Poštujem i cenim i Zmaga Sagadina i Acu… »
Aco Petrović odgovorio pešiću na izjavu " u kakvoj sam zabludi bio..."

Aco Petrović odgovorio pešiću na izjavu " u kakvoj sam zabludi bio..."

Dnevnik 21.07.2024
Hrvatski košarkaški trener Aleksandar Aco Petrović oglasio se na društvenim mrežama nakon što ga je selektor Srbije Svetislav Pešić pomenuo u subotu, u sklopu promocije knjige "Bilo jednom u Indijanapolisu". Pešić je tom prilikom poručio "da ne… »

Vesti dana »