Povezane vesti

Aneli Ahmić priznala da li je u kontaktu sa Asminom: Na ovim mestima bi želela da pronađe mir nakon Elite

Aneli Ahmić priznala da li je u kontaktu sa Asminom: Na ovim mestima bi želela da pronađe mir nakon Elite

Telegraf 21.07.2024
Aneli Ahmić, završila je kao drugoplasirana učesnica "Elite" i ponela nagradu od 50.000 evra, a sada je otkrila gde planira da živi. Iako je prethodnih 10 meseci živela u Beogradu, ne vidi sebe u ovom gradu. - Još razmišljam gde ću živeti -… »
Aneli Ahmić donela momentalnu odluku! Evo gde će živeti nakon Elite, ovo niko nije očekivao!

Aneli Ahmić donela momentalnu odluku! Evo gde će živeti nakon Elite, ovo niko nije očekivao!

Alo 21.07.2024
Donela je odluku. Rijaltii učesnica i starleta Aneli Ahmić otkrila je gde će živeti nakon završetka Elite. Aneli je, iako je proveri određeni vremenski period u Beogradu, ipak odlučila da ne živi u prestonici Srbije, što je šokiralo mnoge. -… »
"Sa njim samo preko advokata, a imam emocije prema Janjušu": Aneli Ahmić odgovarala na nezgodna pitanja

"Sa njim samo preko advokata, a imam emocije prema Janjušu": Aneli Ahmić odgovarala na nezgodna pitanja

Telegraf 21.07.2024
Preporučujemo. Učesnica "Elite" Aneli Ahmić odgovorila je na pitanja publike sa Instagrama. Da li si se oporavila od svega što se dogodilo? - Nisam još sam pod utiskom i zatvaram se u sobu. Rekla sam danas i što se završilo kad sam videla koliko me… »

Vesti dana »