Povezane vesti

Sinoć na Paliću otvoren 31. Festival evropskog filma

Sinoć na Paliću otvoren 31. Festival evropskog filma

Politika 21.07.2024
Subotica - Na Letnjoj pozoronici, u srcu palićke šume sinoć je svečano otvoren 31. FEstival evropskog filma. Na samom početku festivala nagrada „Aleksandar Lifka“ za doprinos filmskoj umetnosti dodeljene su glumici Anici Dobroj, u kategoriji… »
Anica Dobra: Najveća inspiracija mi je Mira Banjac

Anica Dobra: Najveća inspiracija mi je Mira Banjac

Politika 21.07.2024
PALIĆ – Glumica Anica Dobra izjavila je večeras da je imala sreću da radi sa kolegama Milenom Dravić, Batom Živojinovićem, Borom Todorovićem i Draganom Nikolićem, a da joj je najveća inspracija od malih nogu bila Mira Banjac. "Sa Banjac sam… »
Anica Dobra otvorila Festival evropskog filma "Palić": Uručene nagrade za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji…

Anica Dobra otvorila Festival evropskog filma "Palić": Uručene nagrade za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji…

Blic 21.07.2024
Glumica Anica Dobra otvorila je večeras na Letnjoj pozornici na Paliću 31. Festival evropskog filma „Palić“, a na ceremoniji pred početak prve projekcije u „Glavnom takmičarkom programu“ uručena joj je nagrada „Aleksandar Lifka“ za… »
Ranije je bilo - koliko para, toliko muzike, a danas ideje nedostaju Anica Dobra na Paliću: "Snimam svaki film kao da mi je…

Ranije je bilo - koliko para, toliko muzike, a danas ideje nedostaju Anica Dobra na Paliću: "Snimam svaki film kao da mi je…

Kurir 21.07.2024
Festival evropskog filma otvorila je u subotu veče glumica Anica Dobra na Letnjoj pozornici na Paliću. Publika je mogla da vidi film "Sva lica dobrote" reditelja Jorgosa Lantimosa, a pre njega uručena su priznanja "Aleksandar Lifka" Anici, Fidonu… »
“Mi jedni bez drugih ne možemo” Dobra: Nagrada Lifka Palićkog festivala ostaje za istoriju

“Mi jedni bez drugih ne možemo” Dobra: Nagrada Lifka Palićkog festivala ostaje za istoriju

Dnevnik 21.07.2024
PALIĆ: Glumica Anica Dobra izjavila je danas da nagrada "Alekandar Lifka", koju je dobila na Festivalu evropskog filma Palić, ostaje za istoriju i da je potvrda da je na dobrom putu. Nakon što joj je na Paliću u nedelju uručena "Lifka" za doprinos… »
Upaljeni prijektori najvećeg evropskog bioskopa: Na Paliću počeo 31. Festival evropskog filma

Upaljeni prijektori najvećeg evropskog bioskopa: Na Paliću počeo 31. Festival evropskog filma

Večernje novosti 21.07.2024
Dodelom priznanja "Aleksandar Lifka" za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji glumici Anici Dobroj u kategoriji domaćih stvaralaca, direktoru fotografije Fedonu Papamihaelu u kategoriji inostranih stvaralaca, i reditelju Ademiru Kenoviću, laureatu… »
Filmski praznik na Paliću: Anica odlična

Filmski praznik na Paliću: Anica odlična

Dnevnik 21.07.2024
Letnja pozornica na Paliću, od subote istinsko je, mnogi bi rekli i opčinjavajuće mesto posvećeno pokretnim slikama. Počeo je 31. festival evropskog filma Palić, već na svečanom otvaranju potvrđujući sinergiju između filmskih stvaralaca i… »
Anica Dobra otvorila Festival evropskog filma "Palić": Uručene nagrade za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji…

Anica Dobra otvorila Festival evropskog filma "Palić": Uručene nagrade za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji…

Blic 21.07.2024
Glumica Anica Dobra otvorila je večeras na Letnjoj pozornici na Paliću 31. Festival evropskog filma „Palić“, a na ceremoniji pred početak prve projekcije u „Glavnom takmičarkom programu“ uručena joj je nagrada „Aleksandar Lifka“ za… »

Vesti dana »