Povezane vesti

Ugašen veliki požar kod Pirota koji je pretio da zahvati deo sela Crvenče

Ugašen veliki požar kod Pirota koji je pretio da zahvati deo sela Crvenče

Politika 21.07.2024
PIROT - Vatrogasci iz Pirota i Bele Palanke ugasili su veliki požar na čak osam hektara površine, koji je pretio da zahvati deo sela Crvenče kod Pirota, poznat kao Gornje selo, izjavio je Tanjugu meštanin Dušan Živković, koji je i sam učestvovao… »
Ugašen veliki požar kod Pirota koji je pretio da zahvati deo sela Crvenče

Ugašen veliki požar kod Pirota koji je pretio da zahvati deo sela Crvenče

Euronews 21.07.2024
Vatrogasci iz Pirota i Bele Palanke ugasili su veliki požar na čak osam hektara površine, koji je pretio da zahvati deo sela Crvenče kod Pirota, poznat kao Gornje selo, izjavio je Tanjugu meštanin Dušan Živković, koji je i sam učestvovao u… »
Sveće na groblju izazvale požar u selu kod Pirota: Vatra progutala čitavo brdo, ali se desilo "čudo"

Sveće na groblju izazvale požar u selu kod Pirota: Vatra progutala čitavo brdo, ali se desilo "čudo"

Telegraf 21.07.2024
Vatrogasci su uspeli da ugase požar kod Pirota koji je pretio da zahvati deo sela Crvenče. Vatrogasci iz Pirota i Bele Palanke ugasili su veliki požar na čak osam hektara površine, koji je pretio da zahvati deo sela Crvenče kod Pirota, poznat kao… »
Vatra pretila da “proguta” Gornje selo, deo sela Crvenče! Vatrogasci sprečili katastrofu!

Vatra pretila da “proguta” Gornje selo, deo sela Crvenče! Vatrogasci sprečili katastrofu!

Pirotske vesti 21.07.2024
Vatrogasci iz Pirota i Bele Palanke ugasili su veliki požar koji je zahvatio osam hektara površine, sprečivši da vatra “proguta” deo sela Crvenče, poznatog kao “Gornje selo”. Meštanin Dušan Živković, koji je i sam učestvovao u gašenju… »
Ugašen veliki požar kod Pirota: Pretio da zahvati deo sela Crvenče

Ugašen veliki požar kod Pirota: Pretio da zahvati deo sela Crvenče

B92 21.07.2024
Vatrogasci iz Pirota i Bele Palanke ugasili su veliki požar na čak osam hektara površine, koji je pretio da zahvati deo sela Crvenče kod Pirota, poznat kao Gornje selo, izjavio je Tanjugu meštanin Dušan Živković. Pretpostavlja se da su vatru… »

Vesti dana »