Povezane vesti

Kličko: Zelenski da pita narod da li hoće mir Gradonačelnik Kijeva kaže da se Putin još Nada da će osvojiti ukrajinsku…

Kličko: Zelenski da pita narod da li hoće mir Gradonačelnik Kijeva kaže da se Putin još Nada da će osvojiti ukrajinsku…

Kurir 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski morati da raspiše referendum u vezi sa pitanjem postizanja mira, jer veruje da predsednik ne može da donese tako bolne i važne odluke samostalno, odnosno bez… »
Kličko: Zelenski rizikuje političko samoubistvo

Kličko: Zelenski rizikuje političko samoubistvo

Vesti online 21.07.2024
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski će se suočiti sa veoma teškim periodom u narednim mesecima, upozorio je gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko. Govoreći za italijanski novinski portal Korijere dela sera, Vitalij Kličko je rekao da će… »
Kličko: Za postizanje mira Zelenski će morati da raspiše referendum

Kličko: Za postizanje mira Zelenski će morati da raspiše referendum

Politika 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski morati da raspiše referendum za postizanje mira u Ukrajini i dodaje da veruje da ukrajinski predsednik ne može doneti tako bolne i važne odluke sam, bez… »
Kličko: Zelenski rizikuje političko samoubistvo

Kličko: Zelenski rizikuje političko samoubistvo

B92 21.07.2024
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski će se suočiti sa veoma teškim periodom u narednim mesecima, upozorio je gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko. Govoreći za italijanski novinski portal Korijere dela sera, Vitalij Kličko je rekao da će… »
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko: Zelenski će morati da raspiše referendum u vezi sa postizanjem mira

Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko: Zelenski će morati da raspiše referendum u vezi sa postizanjem mira

NIN 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski morati da raspiše referendum u vezi sa pitanjem postizanja mira, jer veruje da predsednik ne može doneti tako bolne i važne odluke samostalno, odnosno bez… »
„Raspisati referendum o postizanju mira sa Putinom“: Šta je rekao Kličko i zašto misli da bi Zelenski mogao da izvrši…

„Raspisati referendum o postizanju mira sa Putinom“: Šta je rekao Kličko i zašto misli da bi Zelenski mogao da izvrši…

Danas 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski morati da raspiše referendum u vezi sa pitanjem postizanja mira, jer veruje da predsednik ne može doneti tako bolne i važne odluke samostalno, odnosno bez… »
Kličko: Zelenski će morati da raspiše referendum o miru – bila bi noćna mora da se borimo još dve godine

Kličko: Zelenski će morati da raspiše referendum o miru – bila bi noćna mora da se borimo još dve godine

N1 Info 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski morati da raspiše referendum u vezi sa pitanjem postizanja mira, jer veruje da predsednik ne može doneti tako bolne i važne odluke samostalno, odnosno bez… »
Kličko: Za postizanje mira Zelenski će morati da raspiše referendum

Kličko: Za postizanje mira Zelenski će morati da raspiše referendum

Insajder 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski morati da raspiše referendum za postizanje mira u Ukrajini i dodaje da veruje da ukrajinski predsednik ne može doneti tako bolne i važne odluke sam, bez… »
I rekao je: Za postizanje mira Zelenski mora da uradi jednu stvar...

I rekao je: Za postizanje mira Zelenski mora da uradi jednu stvar...

B92 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski morati da raspiše referendum za postizanje mira u Ukrajini i dodaje da veruje da ukrajinski predsednik ne može doneti tako bolne i važne odluke sam, bez… »
"Zelenski će morati da raspiše referendum": Kličko o postizanju mira u Ukrajini: Moraće da odluči da li da nastavi rat sa…

"Zelenski će morati da raspiše referendum": Kličko o postizanju mira u Ukrajini: Moraće da odluči da li da nastavi rat sa…

Blic 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski morati da raspiše referendum za postizanje mira u Ukrajini i dodaje da veruje da ukrajinski predsednik ne može doneti tako bolne i važne odluke sam, bez… »
Kličko: Za postizanje mira Zelenski će morati da raspiše referendum

Kličko: Za postizanje mira Zelenski će morati da raspiše referendum

Vesti online 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski morati da raspiše referendum za postizanje mira u Ukrajini i dodaje da veruje da ukrajinski predsednik ne može doneti tako bolne i važne odluke sam, bez… »
Kličko o postizanju mira u Ukrajini: Zelenski će morati da raspiše referendum

Kličko o postizanju mira u Ukrajini: Zelenski će morati da raspiše referendum

Euronews 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski morati da raspiše referendum za postizanje mira u Ukrajini i dodaje da veruje da ukrajinski predsednik ne može doneti tako bolne i važne odluke sam, bez… »
"Biće bolna odluka" Kličko: Zelenski ovo ne može sam

"Biće bolna odluka" Kličko: Zelenski ovo ne može sam

Alo 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko smatra da će predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski morati da raspiše referendum za postizanje mira u Ukrajini i dodaje da veruje da ukrajinski predsednik ne može doneti tako bolne i važne odluke sam, bez… »
Kličko se okreće ka Rusiji? Žestok udarac na Zelenskog, traži referendum

Kličko se okreće ka Rusiji? Žestok udarac na Zelenskog, traži referendum

Pravda 21.07.2024
Gradonačelnik Kijeva Vitalij Kličko je u intervjuu italijanskom listu Korijere dela sera priznao da će Ukrajina morati da održi referendum o miru. „Zelenski će verovatno morati da pribegne referendumu, mislim da neće moći sam da zaključi tako… »

Vesti dana »