Povezane vesti

Rat - dan 879: Rusi napali; Gori na frontu; Zelenski ima plan

Rat - dan 879: Rusi napali; Gori na frontu; Zelenski ima plan

B92 21.07.2024
Rat u Ukrajini - 879. dan. Ukrajina nastoji da spasi živote svojih građana, ali to ne znači spremnost da trećinu svoje teritorije ustupi agresoru, izjavio je predsednik Volodimir Zelenski. Ruske snage su za jedan dan oborile helikopter Mi-8 i 49… »
Strašan udar iz vazduha! Rusi ispalili projektile na ukrajinske položaje! (video)

Strašan udar iz vazduha! Rusi ispalili projektile na ukrajinske položaje! (video)

Pravda 21.07.2024
Ministatvo odbrane Rusije objavilo je snimak sa fronta u Ukrajini u u zoni odgovornosti jedinice grupe snaga "Vostok". Na snimku se vidi dejstvo borbenog aviona SU-25 koji ispaljuje projektile, a zatim i prizor udara na metu. Kako ističe ruska strana… »
Ruska vojska oborila helikopter Mi-8 i 40 ukrajinskih dronova

Ruska vojska oborila helikopter Mi-8 i 40 ukrajinskih dronova

Politika 21.07.2024
Oružane snage Rusije su za jedan dan oborile helikopter Mi-8 i 40 dronova koji su pripadali Oružanim snagama Ukrajine (AFU) u zoni specijalne operacije, saopštilo je danas rusko ministarstvo odbrane. "Tokom 24 časa sistemi PVO oborili su helikopter… »
Ruska vojska oborila helikopter Mi-8 i 40 ukrajinskih dronova

Ruska vojska oborila helikopter Mi-8 i 40 ukrajinskih dronova

RTV 21.07.2024
MOSKVA - Oružane snage Rusije su za jedan dan oborile helikopter Mi-8 i 40 dronova koji su pripadali Oružanim snagama Ukrajine (AFU) u zoni specijalne operacije, saopštilo je danas rusko ministarstvo odbrane. "Tokom 24 časa sistemi PVO oborili su… »
Rusi ne staju! Podignuta još jedna kolona vozila ukrajinske vojske

Rusi ne staju! Podignuta još jedna kolona vozila ukrajinske vojske

Pravda 21.07.2024
"Iskander" je zabeležio još jedan precizan pogodak. Posade operativno-taktičkih raketnih kompleksa "iskander-m" izvršile su grupni raketni udar na dva vojna ešelona, odnosno kompozicije voza sa po 20 platformi na kojima se nalazila vojna tehnika i… »
Iskanderi pogodili dva ešalona sa ljudstvom i vojnom tehnikom ukrajinske vojske (video)

Iskanderi pogodili dva ešalona sa ljudstvom i vojnom tehnikom ukrajinske vojske (video)

Pravda 21.07.2024
Brutalan udarac ruske armije. Ruska vojska izvela je napad sistemima "iskander" na dva ešalona ukrajinske vojske u Donjeckoj Narodnoj Republici, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije. RUSI DIGLI AVIONE NA AMERIČKE STRATEŠKE BOMBARDERE: Približili… »

Vesti dana »