Povezane vesti
INTERVJU Boris Isaković: Prljavština koju živimo odvraća nam pogled od normalnosti
Danas 21.07.2024
Sa ovogodišnjeg Pulskog festivala, koji je ceremonijalno završen pre nekoliko večeri, glumac Boris Isaković poneo je prvu Zlatnu Arenu u karijeri, za najbolju sporednu mušku ulogu, lik Dinka Horvata koji je ostvario u filmu „Svemu dođe kraj“ Rajka… »
"Kako se živi u svojoj istini" Jelena Đokić o novom filmu Rajka Grlića i utiscima s tek završenog festivala u Puli
Kurir 21.07.2024
Pulski filmski festival otvoren je premijerom filma "Svemu dođe kraj" reditelja Rajka Grlića, a deo ekipe su i naši glumci Boris Isaković i Jelena Đokić, koja tumači glavnu žensku ulogu. Radnja filma prati uspešnog zagrebačkog advokata koji se sukobljava… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za 8. jun: Prestanak padavina uz nagli porast temperature
Mondo pre 2 satajoš 5 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA: Napad na Zaporošku oblast – petoro mrtvih, 14 povređenih; Dron pogodio putnički voz na Krimu, jedna osoba stradala
RTV pre 51 minutajoš 2 povezane
Izrael ponovo izveo udare na Iran; Revolucionarna garda: Napadi izvedeni balističkim raketama
RTS pre 1 satjoš 2 povezane
Oglasio se Petković posle izbora na KiM: "Srpski narod je pokazao kolika je snaga sloge i jedinstva"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana



