Povezane vesti

Filip Car otvoreno o raskidu sa Aleksandrom Nikolić: Nisam imao lepa mišljenja!

Filip Car otvoreno o raskidu sa Aleksandrom Nikolić: Nisam imao lepa mišljenja!

Svet plus 21.07.2024
Filip Car, bivši učesnik rijalitija, prvi put je javno progovorio o definitivnom raskidu sa Aleksandrom Nikolić, majkom njegovog deteta. U emotivnom intervjuu, Car je otkrio razloge zbog kojih je došlo do raskida i šta je sve zamerao Aleksandri… »
"Namagarčen sam!" Filip Car žestoko udario na Aleks, otkrio skandalozne detalje raskida, pa šokirao: Maja me je zvala nakon…

"Namagarčen sam!" Filip Car žestoko udario na Aleks, otkrio skandalozne detalje raskida, pa šokirao: Maja me je zvala nakon…

Kurir 21.07.2024
Rijaliti učesnik Filip Car progovorio je o odnosu sa Aleksandrom Nikolić, sa kojom ima ćerkicu Leonu, te tom prilikom otkrio skandalozne detalje raskida. - Zvanično smo raskinuli, nismo više zajedno, čak nemamo ni direktan kontakt. Ne mogu ti… »
"Maja me je zvala posle elite": Filip Car okrio šta joj je rekao, pa otkrio detalje drame sa Aleks: "Pravnim putem ćemo…

"Maja me je zvala posle elite": Filip Car okrio šta joj je rekao, pa otkrio detalje drame sa Aleks: "Pravnim putem ćemo…

Blic 21.07.2024
Rijaliti učesnik Filip Car progovorio je o odnosu sa Aleksandrom Nikolić, sa kojom ima ćerkicu Leonu. - Zvanično smo raskinuli, nismo više zajedno, čak nemamo ni direktan kontakt. Ne mogu ti definisati iz kog razloga se to desilo, ona je izabrala da… »

Vesti dana »