Povezane vesti

Bajden odustao od predsedničke trke! Šok u SAD, Kamala Haris ulazi u kampanju, oglasili se Obama i Klintonovi

Bajden odustao od predsedničke trke! Šok u SAD, Kamala Haris ulazi u kampanju, oglasili se Obama i Klintonovi

Dnevnik 21.07.2024
Bilo je nagoveštaja da bi moglo doći do povlačenja predsednika SAD. Aktuelni predsednik SAD odustao je od predsedničke trke, saopšteno je. Bajden je bio zaražen virusom korone prethodnih dana... Ova odluka je usledila nakon nedelja intenzivnog… »
Bajden odustao od predsedničke trke

Bajden odustao od predsedničke trke

Telegraf 21.07.2024
Podsetimo, Bajden se poslednjih nedelja suočava sa sve većim pozivima da se povuče zbog zabrinutosti za svoje godine, zdravlja i sposobnosti da vodi državu. Aktuelni predsednik SAD Džo Bajden odustao je od predsedničke trke, saopšteno je. U izjavi… »
Kamala Harris namerava da postane predsednica SAD, Biden je podržao

Kamala Harris namerava da postane predsednica SAD, Biden je podržao

Bloomberg Adria 21.07.2024
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država (SAD) Joe Biden, koji se u nedelju povukao iz izborne trke, podržao je potpredsednicu SAD Kamalu Harris za novu kandidatkinju demokrata na predsedničkim izborima u novembru. "Kolege demokrate, odlučio sam da ne… »
Zaharova: Istražiti zaveru američkih medija i političara radi skrivanja istine o Bajdenu

Zaharova: Istražiti zaveru američkih medija i političara radi skrivanja istine o Bajdenu

Novi magazin 21.07.2024
Portparolka ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova izjavila je večeras da posle povlačenja predsednika SAD Džozefa Bajdena iz predsedničke trke treba da usledi istraga o zaveri američkih medija i političara, koje je optužila za… »
Bajden se povukao iz izborne trke za drugi mandat

Bajden se povukao iz izborne trke za drugi mandat

Radio sto plus 21.07.2024
Kandidaturu za reizbor okončao je nakon brojnih pritisaka demokrata da to uradi, a nakon više lapsusa u javnim nastupima, kao i loše debate sa bivšim predsednikom i trenutnim kandidatom republikanaca Donaldom Trampom, zbog čega je dovedena u pitanje… »
Javila se Kamala Haris: Ima poruku i za Trampa

Javila se Kamala Haris: Ima poruku i za Trampa

B92 21.07.2024
Aktuelna potpredsednica SAD Kamala Haris oglasila se nakon što je predsednik Džo Bajden najavio da se povlači iz trke za novi mandat i podržao Haris kao demokratskog kandidata za odbranu od Donalda Trampa. Haris kaže da joj je čast što ju je… »
Ko bi sve mogao da zameni Bajdena? Kamala nije jedina na spisku

Ko bi sve mogao da zameni Bajdena? Kamala nije jedina na spisku

Telegraf 21.07.2024
Ovo su kandidati za Bajdenovu zamenu. Predsednik SAD Džo Bajden saopštio je večeras da se povlači iz predsedničke trke, a nedugo potom je objavio da podržava svoju potpresednicu Kamalu Haris. Bajden je u objavi na društvenim mrežama naveo da će… »
Zaharova: Sledeći korak istražiti zaveru o Bajdenovom psihičkom stanju

Zaharova: Sledeći korak istražiti zaveru o Bajdenovom psihičkom stanju

N1 Info 21.07.2024
Istraga o dosluhu američkih medija i političara koji su skrivali istinu o psihičkom stanju predsednika Sjedinjenih Država Džoa Bajdena trebalo bi da bude sledeći korak nakon njegovog odbijanja da učestvuje u predsedničkoj trci, izjavila je… »
Bajden se povukao iz trke za predsednika SAD

Bajden se povukao iz trke za predsednika SAD

Biznis.rs 21.07.2024
Podržao kandidaturu Kamale Haris. Aktuelni američki predsednik Džozef Bajden (Joe Biden) povukao se iz trke za novi mandat u Beloj kući. Odluku je saopštio putem društvene mreže X. „Verujem da je u najboljem interesu moje stranke i zemlje da se… »
Šta je Bajden poručio naciji kad je saopštio da se povlači: "Moja namera je bila..."

Šta je Bajden poručio naciji kad je saopštio da se povlači: "Moja namera je bila..."

Kurir 21.07.2024
Predsednik SAD Džo Bajden večeras se zvanično povukao iz trke za predsednika SAD. On je saopštio da se ipak neće kandidovati na izborima koji će biti održani u novembru 2024. godine. Vest je odjeknula kao bomba u čitavom svetu, a ovo je celokupno… »
Šta je tačno Bajden poručio naciji kada je saopštio da se povlači iz predsedničke trke

Šta je tačno Bajden poručio naciji kada je saopštio da se povlači iz predsedničke trke

Telegraf 21.07.2024
Bila mi je najveća čast u životu da služim kao vaš predsednik. I dok je moja namera bila da tražim reizbor, verujem da je u najboljem interesu moje stranke i zemlje da se povučem i fokusiram se isključivo na ispunjavanje mojih predsedničkih… »
Bajden se povlači iz predsedničke trke! Deda je svoje odmrmorio

Bajden se povlači iz predsedničke trke! Deda je svoje odmrmorio

Pravda 21.07.2024
Američki predsednik Džo Bajden rekao je da se povlači iz predsedničke trke. - Dragi sugrađani, Tokom protekle tri i po godine postigli smo veliki napredak kao nacija. Danas Amerika ima najjaču ekonomiju na svetu. Napravili smo istorijske investicije… »
Bajden se povukao iz izbrone trke za drugi mandat

Bajden se povukao iz izbrone trke za drugi mandat

Radio sto plus 21.07.2024
Kandidaturu za reizbor okončao je nakon brojnih pritisaka demokrata da to uradi, a nakon više lapsusa u javnim nastupima, kao i loše debate sa bivšim predsednikom i trenutnim kandidatom republikanaca Donaldom Trampom, zbog čega je dovedena u pitanje… »

Vesti dana »