Povezane vesti

Vučić: Evropa nije zabrinuta zbog sankcija Rusiji, već mog stava prema Evropi

Vučić: Evropa nije zabrinuta zbog sankcija Rusiji, već mog stava prema Evropi

Politika 21.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da Srbija ne odustaje od evropskog puta, ali da u Evropi ne brinu oko toga šta je Srbija uradila ili ne, već zbog njegovog stava i da li veruje u evropsku budućnost. On je to rekao za TV Pink na… »
Vučić: Odluka da ne uvedemo sankcije Rusiji je ispravna, mi smo slobodna i suverena zemlja

Vučić: Odluka da ne uvedemo sankcije Rusiji je ispravna, mi smo slobodna i suverena zemlja

Sputnik 21.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je odluka da se ne uvedu sankcije Rusiji ispravna i da Srbija nastavlja da vodi svoju samostalnu i nezavisnu politiku. Na pitanje da li poseta nemačkog kancelara Olafa Šolca Beogradu znači… »
Vučić: Odluka da ne uvedemo sankcije Rusiji ispravna, možda vlada donese neku drugu odluku

Vučić: Odluka da ne uvedemo sankcije Rusiji ispravna, možda vlada donese neku drugu odluku

N1 Info 21.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da i dalje smatra da je odluka o neuvođenju sankcija Rusiji ispravna, ali da se sa predsednikom Ruske Federacije nije čuo dve i po godine. „Možda vlada donese neku drugačiju odluku, ali ja smatram da smo… »
Vučić: Odluka da ne uvedemo sankcije Rusiji je ispravna, možda vlada donese neku drugu odluku

Vučić: Odluka da ne uvedemo sankcije Rusiji je ispravna, možda vlada donese neku drugu odluku

Novi magazin 21.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da i dalje smatra da je odluka o neuvođenju sankcija Rusiji ispravna, ali da se sa predsednikom Ruske Federacije nije čuo dve i po godine. "Možda vlada donese neku drugačiju odluku, ali ja smatram da smo… »
Vučić: Evropa nije zabrinuta zbog sankcija Rusiji, već zbog mog stava prema Evropi

Vučić: Evropa nije zabrinuta zbog sankcija Rusiji, već zbog mog stava prema Evropi

Telegraf 21.07.2024
On je istakao da je važno da Srbija obavlja svoje reformske zadatke, kao i da je on na čelu nezavisne i suverene zemlje koja ima svoje interese na različitim stranama sveta, ali ne odustaje od evropskog puta. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić: Odluka da ne uvedemo sankcije Rusiji je ispravna, možda vlada donese neku drugu odluku

Vučić: Odluka da ne uvedemo sankcije Rusiji je ispravna, možda vlada donese neku drugu odluku

Beta 21.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da i dalje smatra da je odluka o neuvođenju sankcija Rusiji ispravna, ali da se sa predsednikom Ruske Federacije nije čuo dve i po godine. "Možda vlada donese neku drugačiju odluku, ali ja smatram da smo… »
Vučić: Odluka da ne uvedemo sankcije Rusiji je ispravna, možda vlada donese neku drugu odluku

Vučić: Odluka da ne uvedemo sankcije Rusiji je ispravna, možda vlada donese neku drugu odluku

Radio sto plus 21.07.2024
“Možda vlada donese neku drugačiju odluku, ali ja smatram da smo doneli dobru odluku”, rekao je Vučić. Vučić je u emisiji “Hit tvit” na televiziji Pink rekao da pitanje sankcija nema nikakve veze sa iskopavanjem litijuma ni sa dolaskom… »

Vesti dana »