Povezane vesti

Trampu stigla opasna pretnja Svim silama kreće na njega!

Trampu stigla opasna pretnja Svim silama kreće na njega!

Pravda 21.07.2024
Potpredsednica SAD Kamala Haris se oglasila nakon što se predsednik Džo Bajden povukao iz izborne trke i nju podržao kao novog kandidata demokrata. Potpredsednica ima Bajdenovu podršku i još uvek nema protivkandidata za demokratsku nominaciju, koja… »
Vučić o bajdenovom povlačenju: Znao sam da to sledi! Tramp ima 60 odsto šansi, a Kamala 40

Vučić o bajdenovom povlačenju: Znao sam da to sledi! Tramp ima 60 odsto šansi, a Kamala 40

Kurir 21.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je povlačenje Džozefa Bajdena iz predsedničke trke u SAD. Podsetimo, Bajden je, posle povlačenja, podržao Kamalu Haris. "Rekao sam da će se baš tako odigrati. Znao sam da to sledi. Otkriću vam… »
Predsednik Srbije otkrio: Kamali Haris će za izbore pomoći Mišel Obama

Predsednik Srbije otkrio: Kamali Haris će za izbore pomoći Mišel Obama

B92 21.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je večeras o povlačenju američkog predsednika Džozefa Bajdena iz kampanje i izborima u SAD-u. "Razgovarao sam sa ljudima iz Londona i Amerike. Otkriću vam tajnu, nema ona velikih izgleda, ali berujem da… »
Vučić: Izbori u SAD će biti neizvesni iako verujem da je Tramp favorit, važno da imamo bolji odnos s Amerikom

Vučić: Izbori u SAD će biti neizvesni iako verujem da je Tramp favorit, važno da imamo bolji odnos s Amerikom

Euronews 21.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras povodom povlačenja predsednika SAD Džozefa Bajdena iz kampanje za reizbor na predsedničkim izborima u novembru, da će uprkos tome što će Kamala Haris biti kandidat demokrata, kampanju svojom… »
Vučić: Srbija će sa pažnjom da prati američke izbore, Tramp favorit

Vučić: Srbija će sa pažnjom da prati američke izbore, Tramp favorit

Novi magazin 21.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će Srbija sa pažnjom pratiti američke izbore, te da želi da ima najbliže kontakte sa kabinetom Donalda Trampa, kandidata republikanaca, kog smatra favoritom na predstojećim izborima. "S… »
Vučič o izborima u SAD: Kamala nema velikih izgleda, videćete koja je uloga Mišel Obame

Vučič o izborima u SAD: Kamala nema velikih izgleda, videćete koja je uloga Mišel Obame

Telegraf 21.07.2024
On je istakao da je novi kandidat Kamila Haris, ali da će kampanju nositi Mišel Obama. Predsednik Aleksandar Vučić gostuje na televiziji Pink, a tom prilikom govorio je i o povlačenju američkog predsednika Džo Bajdena iz trke za reizbor. On je… »

Vesti dana »