Povezane vesti

„Biće sve dobro, ipak je uvek tu opcija neka. Uđe u mrak i tako“: IT stručnjak pre ubistva tiktokerke Noe drugu slao…

„Biće sve dobro, ipak je uvek tu opcija neka. Uđe u mrak i tako“: IT stručnjak pre ubistva tiktokerke Noe drugu slao…

Nova 22.07.2024
Suđenje Ognjenu Dabetiću (34), optuženom da je ubio tiktokerku Nou Milivojev (18) nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu. Tužilaštvo protiv Dabetića ima veliki broj dokaza, a veštačenjem njegovog telefona pronađene su poruke koje… »
Majka tiktokerke Noe Milivojev svedočila o ubistvu deteta, traži maksimalnu kaznu zatvora za ubicu: Nastavljeno suđenje…

Majka tiktokerke Noe Milivojev svedočila o ubistvu deteta, traži maksimalnu kaznu zatvora za ubicu: Nastavljeno suđenje…

Nova 22.07.2024
Suđenje Ognjenu Dabetiću (34), optuženom da je ubio tiktokerku Nou Milivojev (18) nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu. Na današnjem pretresu svedočila je majka ubijene tiktokerke Borislava Milivojev. Noa Milivojev, da podsetimo, koja je… »
"Tražim da dobije maksimalnu kaznu zatvora" Majka tiktokerke Noe Milivojev svedočila o ubistvu svog deteta

"Tražim da dobije maksimalnu kaznu zatvora" Majka tiktokerke Noe Milivojev svedočila o ubistvu svog deteta

Kurir 22.07.2024
Majka ubijene tiktokerke Noe Milivojev došla je danas u Viši sud u Beogradu gde je svedočila o njenom ubistvu. Noa Milivojev, da podsetimo, koja je nestala 17. juna prošle godine, u periodu dok je trajala potraga za njom već je bila mrtva, a nakon… »
Potresni prizor u Višem sudu! Majka Noe Miliovojev zaplakala kad je videla ubicu svog deteta: Dabetić na suđenje došao na…

Potresni prizor u Višem sudu! Majka Noe Miliovojev zaplakala kad je videla ubicu svog deteta: Dabetić na suđenje došao na…

Blic 22.07.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je trebalo da se održi glavni pretres u postupku protiv Ognjena Dabetića kojem se sudi za teško ubistvo Noe Milivojev, međutim, ročište je odloženo. Za danas je bilo planirano da se sudija saslušava tri svedoka, a… »
„Meni je bitno da dobije maksimalnu kaznu“: Majka Noe Milivojev u suzama u sudu

„Meni je bitno da dobije maksimalnu kaznu“: Majka Noe Milivojev u suzama u sudu

Nova 22.07.2024
Suđenje Ognjenu Dabetiću za ubistvo Noe Milivojev počelo je danas u Višem sudu u Beogradu. Na današnje ročište je, od tri pozvana svedoka, došla samo majka Noe Milivojev. Nije poznato zbog čega svedoci Marko Pavlović, odnosno cimerka Noe… »
"Meni je bitno da dobije maksimalnu kaznu": Majka Noe Milivojev u suzama u sudu

"Meni je bitno da dobije maksimalnu kaznu": Majka Noe Milivojev u suzama u sudu

Telegraf 22.07.2024
Od tri pozvala svedoka, na današnje suđenje došla je samo majka Noe Milivojev. Suđenje Ognjenu Dabetiću za ubistvo Noe Milivojev počelo je danas u Višem sudu u Beogradu. Na današnje ročište je, od tri pozvana svedoka, došla samo majka Noe… »

Vesti dana »