Povezane vesti

Vodite kućnog ljubimca u restoran? E pa, to će da vas košta: Pogledajte koliko se ta usluga plaća na Zlataru

Vodite kućnog ljubimca u restoran? E pa, to će da vas košta: Pogledajte koliko se ta usluga plaća na Zlataru

Nova 22.07.2024
Ukoliko niste znali, u Srbiji postoje ugostiteljski objekti u kojima je dozvoljen boravak kućnog ljubimca, ali po određenoj tarifi. Sudeći po računu koji je objavilo Udruženje potrošača Efektiva, u jednom restoranu na Zlataru, ljubimac, svoje mesto… »
Na Zlataru naplaćuju 500 dinara za ulazak ljubimca u restoran: „Gospođa sakrila psa, moramo da zaštitimo goste“

Na Zlataru naplaćuju 500 dinara za ulazak ljubimca u restoran: „Gospođa sakrila psa, moramo da zaštitimo goste“

N1 Info 22.07.2024
Na društvenim mrežama kruži fiskalni račun iz objekta "Zlatarski zlatnik", gde se boravak ljubimca za stolom naplaćuje 500 dinara. Iz ovog restorana za N1 kažu da na vratima stoji jasno obaveštenje da će dovođenje kućnog ljubimca biti… »
Čovek naručio kafu, pa dobio račun veći za 500 dinara: Da li je realno da se sada i ovo naplaćuje?

Čovek naručio kafu, pa dobio račun veći za 500 dinara: Da li je realno da se sada i ovo naplaćuje?

Telegraf 22.07.2024
Važno je da gosti budu unapred obavešteni o svim potencijalnim dodatnim troškovima kako bi izbegli neprijatna iznenađenja prilikom plaćanja računa. Jedan posetilac kafića u Novoj Varoši ostao je zatečen kada je na svom fiskalnom računu video… »
"Pogledajte šta su mi juče naplatili u kafiću na Zlataru!": Ova šokantna stavka na računu koštala ih više nege dve kafe…

"Pogledajte šta su mi juče naplatili u kafiću na Zlataru!": Ova šokantna stavka na računu koštala ih više nege dve kafe…

Blic 22.07.2024
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija računa koja prikazuje krajnje šokantnu stavku. Naime, kako je prikazano, gostima kafića naplaćen je boravak kućnog ljubimca za stolom i to po ceni od 500 dinara. "Juče su mi ovo naplatili na Zlataru… »

Vesti dana »