Povezane vesti

Zvezdin rekorder: "Imao sam pozitivnu tremu"

Zvezdin rekorder: "Imao sam pozitivnu tremu"

B92 22.07.2024
Napadač Crvene zvezde Bruno Duarte, koji je prvi nastup za klub upisao kada je ušao u igru protiv Jedinstva iz Uba, izjavio je da je, čim je kročio na teren, osetio neku posebnu energiju. "Uzbuđen sam bio pri ulasku na teren, ali smiren i… »
Fudbaler Crvene Zvezde Bruno Duarte srećan što je postigao gol u debiju: Oduševila me je atmosfera na Marakani, očekujem…

Fudbaler Crvene Zvezde Bruno Duarte srećan što je postigao gol u debiju: Oduševila me je atmosfera na Marakani, očekujem…

Dnevnik 22.07.2024
Fudbaler Crvene zvezde Bruno Duarte rekao je danas da je mu je drago što je postigao gol na debiju u dresu crveno-belih protiv ubskog Jedinstva, kao i da ga je oduševila atmosfera na stadionu "Rajko Mitić". Duarte je ušao u istoriju Crvene zvezde… »
Bruno Duarte: Oduševila me je atmosfera na Marakani, očekujem još više navijača

Bruno Duarte: Oduševila me je atmosfera na Marakani, očekujem još više navijača

Politika 22.07.2024
Fudbaler Crvene zvezde Bruno Duarte rekao je danas da je mu je drago što je postigao gol na debiju u dresu "crveno-belih" protiv ubskog Jedinstva, kao i da ga je oduševila atmosfera na stadionu "Rajko Mitić". Duarte je ušao u istoriju Crvene zvezde… »
Duarte: "Odmah su mi javili da sam rekorder"

Duarte: "Odmah su mi javili da sam rekorder"

Sportske.net 22.07.2024
Napadač Crvene zvezde Bruno Duarte, koji je prvi nastup za klub upisao kada je ušao u igru protiv Jedinstva iz Uba, izjavio je danas da je, čim je kročio na teren, "osetio neku posebnu energiju. "Uzbuđen sam bio pri ulasku na teren, ali smiren i… »
Duarte: Oduševila me je atmosfera na Marakani, očekujem još više navijača

Duarte: Oduševila me je atmosfera na Marakani, očekujem još više navijača

Sportski žurnal 22.07.2024
Duarte je ušao u istoriju Crvene zvezde, pošto je na utakmici protiv Jedinstva postigao gol posle 52 sekunde na terenu i tako postao najbrži debitant strelac. Fudbaler Crvene zvezde Bruno Duarte rekao je danas da je mu je drago što je postigao gol na… »
Rekorder Duarte: Brazilac presrećan posle "prvenca" u dresu Crvene zvezde

Rekorder Duarte: Brazilac presrećan posle "prvenca" u dresu Crvene zvezde

Večernje novosti 22.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde savldali su ekipu Jedinstva iz Uba rezultatom 4:0, a u strelce se upisao i novajlija Bruno Duarte i to posle 52 sekunde provedene na terenu, a sada je Brazilac izneo svoje utiske posle premijere za klupski sajt. FOTO: FK Crvena… »

Vesti dana »