Povezane vesti

Milena Ćeranić: Neprijatno iskustvo koje ne može da zaboravi! To je i danas proganja!

Milena Ćeranić: Neprijatno iskustvo koje ne može da zaboravi! To je i danas proganja!

Svet plus 22.07.2024
Milena Ćeranić, koja je postala poznata javnosti 2008. godine kroz muzičko takmičenje Zvezde Granda, otkriva jedno neprijatno iskustvo koje i danas pamti i koje je proganja. Saznajte šta je pevačica doživela pre nego što je stekla popularnost… »
"On mi prilazi i kaže - Sad ću da te silujem" Milena Ćeranić o traumatičnom događaju: Bila sam zaštićena kao beli…

"On mi prilazi i kaže - Sad ću da te silujem" Milena Ćeranić o traumatičnom događaju: Bila sam zaštićena kao beli…

Kurir 22.07.2024
Milena Ćeranić postala je poznata javnosti 2008. godine kada se pojavila u muzičkom takmičenju „Zvezde Granda“. Pevačica je sada ispričala da je tokom karijere imala neprijatnost koju ni dan-danas ne može da zaboravi. - Bila sam zaštićena kao… »
„Ja se sklanjam, a on mi prilazi i kaže – sad ću da te silujem“: Lepa srpska pevačica o traumatičnom događaju –…

„Ja se sklanjam, a on mi prilazi i kaže – sad ću da te silujem“: Lepa srpska pevačica o traumatičnom događaju –…

Nova 22.07.2024
Na početku karijere pevačica je doživljavala razne neprijatnosti, pa i potencijalno opasne situacije. Milena Ćeranić postala je poznata pevačica 2008. godine kada se pojavila u muzičkom takmičenju „Zvezde Granda“, ali je i pre toga nastupala… »
"Ja se sklanjam, a on mi prilazi i kaže: - Sad ću da te silujem" Milena Ćeranić prvi put o traumatičnom događaju: "Matori…

"Ja se sklanjam, a on mi prilazi i kaže: - Sad ću da te silujem" Milena Ćeranić prvi put o traumatičnom događaju: "Matori…

Blic 22.07.2024
Naša pevačica Milena Ćeranić (38) postala je poznata javnosti 2008. godine kada se pojavila u muzičkom takmičenju „Zvezde Granda“. Pevačica je sada ispričala da je tokom karijere imala neprijatnost koju ni dan-danas ne može da zaboravi. -… »

Vesti dana »