Povezane vesti

Oglasio se Stanislav Krofak nakon vesti da je Maja zvala cara! Bivši učesnik Elite potpuno zbunjen, saopštio važnu odluku

Oglasio se Stanislav Krofak nakon vesti da je Maja zvala cara! Bivši učesnik Elite potpuno zbunjen, saopštio važnu odluku

Kurir 22.07.2024
Filip Car priznao je da ga je Maja Marinković zvala po izlasku iz rijalitija. - Da, kontaktirala me je. Rekao sam joj odmah: "Nemoj me zvati, nisam raspoložen" - rekao je Car. - Maja je krenula da se smeje preko telefona, ja sam joj lepo rekao da imam… »
Maja Marinković nakon ELITE 7 kontaktirala Filipa Cara: Stanislav Krofak reagovao i poručio ovo!

Maja Marinković nakon ELITE 7 kontaktirala Filipa Cara: Stanislav Krofak reagovao i poručio ovo!

Svet plus 22.07.2024
Maja Marinković u rijalitiju ELITA 7, često je isticala kako je Filip Car njena prava ljubav. Nakon izlaska iz Bele kuće i saznanja da je ponovo sam, starleta ga je odmah kontaktirala. Iako je tvrdila da se u ELITI zaljubila u MMA borca, Stanislava… »
Stanislav Krofak čuo da je Maja zvala Filipa Cara, pa je ovako oduvao, neće ni da čuje za vezu sa njom: "Kome da verujem?"

Stanislav Krofak čuo da je Maja zvala Filipa Cara, pa je ovako oduvao, neće ni da čuje za vezu sa njom: "Kome da verujem?"

Blic 22.07.2024
Bivši rijaliti učesnik Filip Car otkrio je da ga je Maja Marinković zvala po izlasku iz "Elite". - Da, kontaktirala me je. Rekao sam joj odmah: "Nemoj me zvati, nisam raspoložen" - rekao je Car. - Maja je krenula da se smeje preko telefona, ja sam joj… »

Vesti dana »