Povezane vesti

Grčka negira da je njena obalska straža terala migrante ka turskim vodama: Turska objavila snimak

Grčka negira da je njena obalska straža terala migrante ka turskim vodama: Turska objavila snimak

Euronews 22.07.2024
Grčka obalska straža demantovala je danas optužbe Ministarstva odbrane Turske da je potisnula migrante sa ostrva Lezbos u turske teritorijalne vode. Prethodno je danas tursko ministarstvo odbrane postavilo snimak dronom na platformi X koji prikazuje… »
Grčka negira optužbe Turske da je potisnula migrante sa Lezbosa na tursku teritoriju

Grčka negira optužbe Turske da je potisnula migrante sa Lezbosa na tursku teritoriju

Politika 22.07.2024
ATINA – Grčka obalska straža demantovala je danas optužbe Ministarstva odbrane Turske da je potisnula migrante sa ostrva Lezbos u turske teritorijalne vode. Prethodno je danas tursko ministarstvo odbrane postavilo snimak dronom na platformi X koji… »
Ko proteruje migrante u Tursku? Pljušte optužbe; Grci: Nismo mi

Ko proteruje migrante u Tursku? Pljušte optužbe; Grci: Nismo mi

Vesti online 22.07.2024
Grčka obalska straža demantovala je danas optužbe Ministarstva odbrane Turske da je potisnula migrante sa ostrva Lezbos u turske teritorijalne vode. Prethodno je danas tursko ministarstvo odbrane postavilo snimak dronom na platformi X koji prikazuje… »
Ko proteruje migrante u Tursku? Pljušte optužbe; Grci: Nismo mi

Ko proteruje migrante u Tursku? Pljušte optužbe; Grci: Nismo mi

B92 22.07.2024
Grčka obalska straža demantovala je danas optužbe Ministarstva odbrane Turske da je potisnula migrante sa ostrva Lezbos u turske teritorijalne vode. Prethodno je danas tursko ministarstvo odbrane postavilo snimak dronom na platformi X koji prikazuje… »

Vesti dana »