Povezane vesti

"Želela sam da uništim anu Nikolić!" Potresna ispovest pevačice, ovo su njeni najteži momenti, evo i kako se podigla kao…

"Želela sam da uništim anu Nikolić!" Potresna ispovest pevačice, ovo su njeni najteži momenti, evo i kako se podigla kao…

Kurir 22.07.2024
Ana Nikolić, nedavno je bez dlake na jeziku govorila iskreno o svom životu. Ana je u emotivnoj ispovest govorila o planovima za budućnost, koncertu i novim pesmama. - Postoje pesme koje sam debelo platila i stoje tu, verovatno ću ih i baciti u kantu… »
(Foto) Ana Nikolić se pomirila sa majkom: Fotografija iz Paraćina sve govori: Evo kako Miljana sada izgleda i u kakvim je…

(Foto) Ana Nikolić se pomirila sa majkom: Fotografija iz Paraćina sve govori: Evo kako Miljana sada izgleda i u kakvim je…

Blic 22.07.2024
Pevačica Ana Nikolić poslednjih godina bila je u zategnutim odnosima sa svojom majkom Miljanom Nikolić, a sada je, po svemu sudeći, došlo do pomirenja. Popularna pevačica je, naime, posetila rodni Paraćin, odakle je podelila nekoliko fotografija sa… »
Potresna pesma i fotka koja tera suze na oči Evo šta se dogodilo u životu Ane Nikolić

Potresna pesma i fotka koja tera suze na oči Evo šta se dogodilo u životu Ane Nikolić

Dnevnik 22.07.2024
Pop zvezda Ana Nikolić nedavno je objavila album "Hvala, doviđenja" na kojem se našla numera "Terasa sa pogledom na zid" koju je posvetila svojoj majci Miljani. Potresni stihovi ove pesme govore o tome kako ćerka pati zbog lošeg odnosa sa majkom… »

Vesti dana »