Povezane vesti

Hitno se oglasilo ministarstvo Crne Gore zbog desingerice! Zabrinuti zbog njegovog nastupa: Roditelji da povedu računa!

Hitno se oglasilo ministarstvo Crne Gore zbog desingerice! Zabrinuti zbog njegovog nastupa: Roditelji da povedu računa!

Kurir 22.07.2024
Ministarstvo kulture i medija Crne Gore oglasilo se danas povodom nedavnih nastupa repera Dragomira Despića, poznatog pod psudonimom Desingerica. Iz ovog resora su oštro osudili svaki vid umetničkog izraza koji promoviše nasilje, netoleranciju… »
„Ja nisam dečji animator, ne vaspitavam decu“: Desingerica se oglasio nakon apela Ministarstva kulture Crne Gore povodom…

„Ja nisam dečji animator, ne vaspitavam decu“: Desingerica se oglasio nakon apela Ministarstva kulture Crne Gore povodom…

Nova 22.07.2024
Ministarstvo kulture i medija Crne Gore danas se oglasilo povodom nedavnih nastupa Dragomira Despića Desingerice u toj državi. Oni su osudili svaki vid „umetničkog izraza“ koji promoviše nasilje i diskriminaciju bilo koje vrste i pozvali sve da… »
Desingerica se oglasio posle apela ministarstva: "Niko nije umro..."

Desingerica se oglasio posle apela ministarstva: "Niko nije umro..."

B92 22.07.2024
Ministarstvo kulture i medija Crne Gore oglasilo se danas povodom nedavnih nastupa Dragomira Despića, poznatog pod psudonimom Desingerica, izražavajući veliku zabrinutost, a sad se ovim povodom oglasio i sam reper. "Kulturna scena naše države treba… »
Prvo oglašavanje desingerice posle apela iz ministarstva CG: Ja pravim muziku za odrasle, nisam dečiji animator!

Prvo oglašavanje desingerice posle apela iz ministarstva CG: Ja pravim muziku za odrasle, nisam dečiji animator!

Kurir 22.07.2024
Ministarstvo kulture i medija Crne Gore danas je izrazilo veliku zabrinutost povodom nedavnih nastupa repera Dragomira Despića, poznatog kao Desingerica. Ministarstvo je oštro osudilo svaki oblik umetničkog izraza koji promoviše nasilje i… »
Ljuba Perućica zgrožen postupkom Desingerice! Roditelji vaspitavajte decu!

Ljuba Perućica zgrožen postupkom Desingerice! Roditelji vaspitavajte decu!

Svet plus 22.07.2024
Pevač Ljuba Perućica osudio postupak repera Desingerice na nastupu u Crnoj Gori. Ministarstvo kulture Crne Gore izrazilo zabrinutost zbog incidenta. Roditelji, vaspitavajte decu! Ljuba Perućica je javno izrazio zgroženost zbog postupka repera… »
Hitno se oglasilo ministarstvo Crne Gore: Zabrinuti zbog nastupa desingerice u njihovoj zemlji: "Roditelji da povedu računa"

Hitno se oglasilo ministarstvo Crne Gore: Zabrinuti zbog nastupa desingerice u njihovoj zemlji: "Roditelji da povedu računa"

Blic 22.07.2024
Ministarstvo kulture i medija Crne Gore oglasilo se danas povodom nedavnih nastupa repera Dragomira Despića, poznatog pod psudonimom Desingerica, izražavajući veliku zabrinutost. Iz ovog resora su oštro osudili svaki vid umetničkog izraza koji… »
"Ko je veći kreten? Zgrožen sam" Pevač osudio Desingericu nakon što je pljunuo devojci u usta: "Roditelji vaspitavajte decu…

"Ko je veći kreten? Zgrožen sam" Pevač osudio Desingericu nakon što je pljunuo devojci u usta: "Roditelji vaspitavajte decu…

Blic 22.07.2024
Reper Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica prevazišao je samog sebe kada je na jednom nastupu u Crnoj Gori pljunuo devojci iz publike u usta. Njegov potez izazvao je gnev javnosti, pa su ga tako mnogi osudili na društvenim mrežama, a sada se… »
Hitan postupak crnogorskog ministarstva nakon skandaloznog nastupa Desingerice

Hitan postupak crnogorskog ministarstva nakon skandaloznog nastupa Desingerice

B92 22.07.2024
Ministarstvo kulture i medija Crne Gore oglasilo se danas povodom nedavnih nastupa repera Dragomira Despića, poznatog pod pseudonimom Desingerica. Iz ovog resora su oštro osudili svaki vid umetničkog izraza koji promoviše nasilje, netoleranciju… »

Vesti dana »