Povezane vesti
Bajden završio terapiju nakon infekcije kovidom: "Predsednik nastavlja da obavlja dužnosti"
Euronews 22.07.2024
Predsednik SAD Džo Bajden danas je završio terapiju lekom "pakslovid" i simptomi kovida-19 su ''skoro u potpunosti nestali“, rekao je njegov lekar Kevin O’Konor. ''Zasićenost njegovih pluća kiseonikom i dalje je odlična. Njegova pluća su čista… »
Bajdenov lekar: Predsednik gotovo da više nema simptome kovida, obavlja svoje dužnosti
RTS 22.07.2024
Lekar američkog predsednika Džozefa Bajdena saopštio je da predsednik skoro da više nema simptome kovida. Predsednik nastavlja da obavlja svoje dužnosti, naveo je dr Kevin O Konor. Doktor Kevin O Konor je naveo da je Džozef Bajden završio sa desetom… »
Vesti dana »
Oglasili se iz "Puteva Srbije", izdali upozorenje vozačima na dve opasne pojave: Svi putni pravci prohodni, na ovim deonicama sneg napadao do 5 cm
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Uhapšena "dečja banda" u Beogradu Tukli radnicu, opljačkali apotetku i pobegli: Policija ih privela, među razbojnicima i devojčica (12)
Blic pre 3 satajoš 2 povezane
U Savinom Selu pronađeno beživotno telo, sumnja se na ubistvo
Moj Novi Sad pre 3 minutajoš 1 povezana




