Povezane vesti

Ovo je putanja kojom se kretao ubica policajca u Loznici pre nego što je likvidiran

Ovo je putanja kojom se kretao ubica policajca u Loznici pre nego što je likvidiran

Nova 23.07.2024
: Albanac Faton Hajrizi likvidiran je na planini Gučevo kod Loznice u petak, nakon što je dan ranije ubio policajca Nikolu Krsmanovića (34) i ranio njegovog kolegu Vjekoslava Ilića. Uprkos jakim policijskim snagama, Faton je uspeo da pređe čak 14… »
Hajrizi hteo da ubije još policajaca! Dačić za Kurir TV: Gle slučajnosti, na dan ubistva policajca prijavljuje nestanak…

Hajrizi hteo da ubije još policajaca! Dačić za Kurir TV: Gle slučajnosti, na dan ubistva policajca prijavljuje nestanak…

Kurir 23.07.2024
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić bio je gost jutarnjeg programa Redakcija na Kurir televiziji, a govorio je o ubistvu policajca u Loznici, terorističkim aktima, ali i o bezbednosnoj situaciji u Srbiji. - Stalno govorim da MUP ima toliko… »
Potvrđen identitet Fatona Hajrizija, oglasili se iz Prištine: "Otisci se poklapaju"

Potvrđen identitet Fatona Hajrizija, oglasili se iz Prištine: "Otisci se poklapaju"

Telegraf 23.07.2024
Hajziri je u petak, kada ga je policija pronašla posle dvodnevne potrage, pucao na pripadnike policije, nakon čega je likvidiran. U saopštenju objavljenom na Fejsbuku se navodi da je u agenciji za forenziku u Prištini utvrđeno da se otisci prstiju… »
Traže da telo monstruma iznesu iz Srbije: Porodica ubice srpskog policajca angažovala advokate

Traže da telo monstruma iznesu iz Srbije: Porodica ubice srpskog policajca angažovala advokate

Telegraf 23.07.2024
Porodica Fatona Hajrizija očekuje da preuzme njegovo telo u narednim danima. Porodica Fatona Hajrizija, koji je likvidiran tokom hapšenja zbog napada na spsku policiju i ubistva Nikole Krsmanovića, ovlastila je advokata Arijanita Kocija da preuzme… »
"Pitala me je sestra ubijenog: Policajca..." Dačića duboko pogodile reči sestre Nikole Krsmanovića: Ostao nem na ovo…

"Pitala me je sestra ubijenog: Policajca..." Dačića duboko pogodile reči sestre Nikole Krsmanovića: Ostao nem na ovo…

Blic 23.07.2024
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da ga je sestra ubijenog policajca Nikole Krsmanovića pitala da li je porodica ubice Fatona Hajrizija izjavila saučešće zbog zločina koji je Hajrizi počinio. - Pitala me je sestra… »
"Faton Hajrizi je živ, video sam ga: U snu!" Albanci na Kosovu pevaju pesme u kojim veličaju ubicu srpskog policajca

"Faton Hajrizi je živ, video sam ga: U snu!" Albanci na Kosovu pevaju pesme u kojim veličaju ubicu srpskog policajca

Blic 23.07.2024
Od kada je policija likvidirala ubicu, jer se opirao hapšenju i otvorio vatru na policajce, osumnjičeni za ubistvo graničnog policajca Nikole Krsmanovića i ranjavanje njegovog kolege Vjekoslava Ilića Fatona Hajrizi glavna je tema na Kosovu i… »
"Faton Hajrizi je živ, video sam ga u snu": Albanci na Kosovu pevaju pesme u kojim veličaju ubicu policajca

"Faton Hajrizi je živ, video sam ga u snu": Albanci na Kosovu pevaju pesme u kojim veličaju ubicu policajca

Telegraf 23.07.2024
Faton Hajrizi ubijen je od strane srpske policije jer je tokom hapšenja otvorio vatru na policajce i pokušao da pobegne. Od kada je policija likvidirala ubicu, jer se opirao hapšenju i otvorio vatru na policajce, osumnjičeni za ubistvo graničnog… »
"Pitala me sestra ubijenog policajca ..." Dačić zanemeo na reči Nikoline sestre: Ona bi tako, a oni slave njegovu smrt!

"Pitala me sestra ubijenog policajca ..." Dačić zanemeo na reči Nikoline sestre: Ona bi tako, a oni slave njegovu smrt!

Kurir 23.07.2024
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić bio je gost jutarnjeg programa Redakcija na Kurir televiziji gde je otkrio šta ga je pitala sestra ubijenog policajca Nikole Krsmanovića. - Pitala me je sestra policajca koji je ubijen, da li se javlja… »
"Da li se javljaju?" Ministar Dačić otkrio šta ga je pitala sestra ubijenog policajca

"Da li se javljaju?" Ministar Dačić otkrio šta ga je pitala sestra ubijenog policajca

Telegraf 23.07.2024
Faton Hajrizi likvidiran je od strane policije nakon što je ubio policajca Nikolu Krsmanovića i ranio njegovog kolegu Vjekoslava Ilića. Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić je, u gostovanju na Kurir televiziji, otkrio šta ga je pitala sestra… »
MSP Kosova: Otisci prstiju koje smo dobili iz Srbije odgovaraju otiscima Fatona Hajrizija

MSP Kosova: Otisci prstiju koje smo dobili iz Srbije odgovaraju otiscima Fatona Hajrizija

NIN 23.07.2024
Ministarstvo spoljnih poslova Kosova saopštilo je da se otisci prstiju koje su srpske vlasti poslale u ponedeljak, za koje se tvrdi da pripadaju osobi ubijenoj u Srbiji prošle nedelje, poklapaju sa otiscima Fatona Hajrizija. Srpske vlasti saopštile su… »
"Otisci se poklapaju": Potvrđen identitet Fatona Hajrizija, ubice srpskog policajca

"Otisci se poklapaju": Potvrđen identitet Fatona Hajrizija, ubice srpskog policajca

Kurir 23.07.2024
U agenciji za forenziku u Prištini utvrđeno je da se otisci prstiju neutralisanog osumnjičenog koji su, kako navode iz privremenih institucija u Prištini, poslati iz Beograda poklapaju sa otiscima Fatona Hajrizija. BEOGRAD - Ministarstvo spoljnih… »
Potvrđen identitet Fatona Hajrizija, ubice srpskog policajca

Potvrđen identitet Fatona Hajrizija, ubice srpskog policajca

Telegraf 23.07.2024
Otisci prstiju ubijenog osumnjičenog poklapaju se sa otiscima Fatona Hajrizija. Ministarstvo spoljnih poslova privremenih prištinskih institucija saopštilo je danas da je potvrđen identitet Fatona Hajrizija, ubijenog osumnjičenog za ubistvo policajca… »
"Otisci se poklapaju": Potvrđen identitet Fatona Hajrizija, ubice srpskog policajca: Devet puta bežao iz zatvora

"Otisci se poklapaju": Potvrđen identitet Fatona Hajrizija, ubice srpskog policajca: Devet puta bežao iz zatvora

Blic 22.07.2024
Ministarstvo spoljnih poslova privremenih prištinskih institucija saopštilo je danas da je potvrđen identitet Fatona Hajrizija, ubijenog osumnjičenog za ubistvo policajca u Loznici. U saopštenju objavljenom na Fejsbuku se navodi da je u agenciji za… »
Iz Prištine potvrdili da se poklapaju otisci u slučaju ubistva policajca u Loznici

Iz Prištine potvrdili da se poklapaju otisci u slučaju ubistva policajca u Loznici

Danas 22.07.2024
Otisci koje su nadležni srpski policijski organi uzeli prilikom istrage ubistva policajca Nikole Krsmanovića, odnosno potrage, a potom i likvidacije Fatona Hajrizija sa Kosova, poklapaju se sa otiscima koje su imali i prištinski organi, javlja danas… »
"Mozak" u svakoj operaciji: Zoran organizovao bekstvo ubice policajca: S jednom ženom ga hapsili zbog droge, sa drugom zbog…

"Mozak" u svakoj operaciji: Zoran organizovao bekstvo ubice policajca: S jednom ženom ga hapsili zbog droge, sa drugom zbog…

Blic 22.07.2024
Zoran R. (39), koji se našao na spisku osumnjičenih koji su pomogli Fatonu Hajriziju da pobegne nakon što je jednog policajca ubio, a njegovog kolegu teško ranio kod Loznice, i ranije je bio hapšen sa svojom partnerkom. Ovog puta Zoran se sumnjiči… »

Vesti dana »