Povezane vesti

Kolaković: Igrači su motivisani i svesni da mogu da naprave iznenađenje

Kolaković: Igrači su motivisani i svesni da mogu da naprave iznenađenje

Politika 23.07.2024
Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije Igor Kolaković rekao je da su igrači motivisani i svesni da mogu da naprave iznenađenje na Olimpijskim igrama u Parizu. "Jako smo dobro radili u pripremnom periodu, možda i najbolje otkad sam ja selektor… »
Kolaković: Igrači su motivisani i svesni da mogu da naprave iznenađenje

Kolaković: Igrači su motivisani i svesni da mogu da naprave iznenađenje

Sportski žurnal 23.07.2024
Srbija će u Parizu igrati u grupi A protiv Francuske, Slovenije i Kanade. Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije Igor Kolaković rekao je da su igrači motivisani i svesni da mogu da naprave iznenađenje na Olimpijskim igrama u Parizu. - Jako smo… »
Srpski odbojkaši posle 12 godina ponovo na olimpijskim igrama Kolaković: Igrači su motivisani i svesni da mogu da naprave…

Srpski odbojkaši posle 12 godina ponovo na olimpijskim igrama Kolaković: Igrači su motivisani i svesni da mogu da naprave…

Dnevnik 23.07.2024
Odbojkaši koje predvodi selektor Igor Kolaković učestvovaće na OI prvi put posle 12 godina. „Orlovi“ će se pojaviti na najvećem sportskom događaju nakon Londona 2012. Za sada imaju u riznici bronzu iz Atlante 1996. i zlato iz Sidneja 2000… »
Odbojkašice Srbije otputovale u Pariz: Želja za zlatom nam nije pritisak

Odbojkašice Srbije otputovale u Pariz: Želja za zlatom nam nije pritisak

RTS 23.07.2024
Ženska odbojkaška selekcija Srbije otputovala je za Pariz, gde će učestvovati na Olimpijskim igrama, a medijima su se obratili selektor Đovani Gvideti, korektorka Tijana Bošković i kapitenka Maja Ognjenović. Odbojkašice Srbije u Tokiju su… »
Od njih uvek očekujemo mnogo! Odbojkašice odletele po medalju, neka bude zlatna!

Od njih uvek očekujemo mnogo! Odbojkašice odletele po medalju, neka bude zlatna!

Kurir 23.07.2024
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije jutarnjim letom sa beogradskog aerodroma "Nikola Tesla" otputovala je u Pariz na Olimpijske igre. Na Olimpijskim igrama u Riju 2016. godine naše odbojkašice osvojile su srebrnu medalju, dok su na Igrama u Tokiju… »
Odbojkašice otputovale u Pariz; Gvideti: "Najjači turnir ikad"; Bošković: "Zna se šta želimo"

Odbojkašice otputovale u Pariz; Gvideti: "Najjači turnir ikad"; Bošković: "Zna se šta želimo"

B92 23.07.2024
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije otputovala je na Olimpijske igre u Parizu. "Spremni smo i fizički i mentalno, ekipa je veoma motivisana, imali smo dobre pripreme. Jasno je zbog čega idemo i šta nam je cilj, uprkos tome što sam siguran da je… »
Tijana pred poletanje: Najbolje od četvrtfinala

Tijana pred poletanje: Najbolje od četvrtfinala

Sport klub 23.07.2024
Tijana Bošković u 27. godini odlazi na svoje treće Olimpijske igre. Najbolja odbojkašica planete, nije krila uzbuđenje pred polazak u Pariz. „Čast nam je i veliki ponos, što ćemo imati priliku da još jednom predstavljamo našu zemlju i našu… »
Odbojkašice otputovale za Pariz: "Znamo šta je cilj! Spremne smo!"

Odbojkašice otputovale za Pariz: "Znamo šta je cilj! Spremne smo!"

Večernje novosti 23.07.2024
Spremni smo i fizički i mentalno, ekipa je veoma motivisana, imali smo dobre pripreme. Jasno je zbog čega idemo i šta nam je cilj, uprkos tome što sam siguran da je ovaj turnir najjači ikad, rekao je selektor odbojkkašica Srbije Đovani Gvideti pred… »
Odbojkašice Srbije otputovale za Pariz: "Dostojanstveno ćemo predstavljati Srbiju, svaka medalja je zlatna"

Odbojkašice Srbije otputovale za Pariz: "Dostojanstveno ćemo predstavljati Srbiju, svaka medalja je zlatna"

Telegraf 23.07.2024
Odbojkašice Srbije u Tokiju su osvojile bronzu, a pre toga u Riju srebrnu medalju. Spremni smo i fizički i mentalno, ekipa je veoma motivisana, imali smo dobre pripreme. Jasno je zbog čega idemo i šta nam je cilj, uprkos tome što sam siguran da je… »
Odbojkašice Srbije otputovale u Pariz na Olimpijske igre: „Znamo da smo spremne, i fizički i psihički“

Odbojkašice Srbije otputovale u Pariz na Olimpijske igre: „Znamo da smo spremne, i fizički i psihički“

Danas 23.07.2024
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije jutarnjim letom sa beogradskog aerodroma ,,Nikola Tesla“ otputovala je u Pariz na Olimpijske igre, saopštio je Olimpijski komitet Srbije. Na Olimpijskim igrama u Riju 2016. godine naše odbojkašice osvojile su… »
Gvideti pred polazak: Cilj je jasan, znamo šta nas čeka

Gvideti pred polazak: Cilj je jasan, znamo šta nas čeka

Sport klub 23.07.2024
Đovani Gvideti, italijanski stručnjak na kormilu ženske odbojkaške reprezentacije Srbije, bio je zadovoljan odrađenim u pripremnom periodu na dan polaska dvostrukih uzastopnih svetskih šampionki u Pariz. „Mislim da smo tu gde smo želeli da… »

Vesti dana »