Povezane vesti

SKANDAL! Anđelo Ranković napadnut ispred zgrade Pinka! (VIDEO)

SKANDAL! Anđelo Ranković napadnut ispred zgrade Pinka! (VIDEO)

Svet plus 23.07.2024
Anđelo Ranković i Anita Stanojlović, gostovali su sinoć u emisiji "ELITA 7 - Narod pita", a pred ulazak u zgradu Pinka, maneken je doživeo napad od nepoznate devojke. Kako je Anđelo ispričao, devojka je stajala ispred zgrade sa ostalim fanovima… »
"Ima mnogo: Psihopata"Anita o napadu na Anđela, kipti od besa: "Podnela sam zahtev za zabranu prilaska"

"Ima mnogo: Psihopata"Anita o napadu na Anđela, kipti od besa: "Podnela sam zahtev za zabranu prilaska"

Blic 23.07.2024
Anđela Rankovića napala je devojka ispred Pink televizije, tako što je počela da ga ljubi. Anđelo Ranković ostao je u šoku, a sada je ceo događaj prokomentarisala i njegova devojka Anita. - Nisam videla, ali mi je rekao. Ja sam se tad šminkala… »
Oglasila se Anita nakon napada na anđela: Pobednica Elite besna kao ris "Ja bih tu devojku prebila..."

Oglasila se Anita nakon napada na anđela: Pobednica Elite besna kao ris "Ja bih tu devojku prebila..."

Kurir 23.07.2024
Anđela Rankovića pred gostovanje u emisiju napala je devojka ispred Pink televizije, tako što je počela da ga ljubi i skače na njega. Bivši učesnik Elite ostao je u šoku, a sada se tim povodom oglasila i njegova devojka Anita Stanojlović. - Nisam… »
Anđelo Ranković napadnut ispred zgrade pinka: Šok incident: "Odgurnuo je od sebe i počeo da pljuje"

Anđelo Ranković napadnut ispred zgrade pinka: Šok incident: "Odgurnuo je od sebe i počeo da pljuje"

Blic 23.07.2024
Anđelo Ranković koji je osvojio drugo mesto u rijalitija "Zadruga 7 Elita" doživeo je sinoć pakao ispred zgrade Pink-a, kada mu je prišla nepoznata devojka i počela da ga ljubi u usta. Naime, Anđela Rankovića napala je devojka, tako što je… »
Napadnut anđelo Ranković ispred zgrade pinka: "Odgurnuo je od sebe i počeo da pljuje..."

Napadnut anđelo Ranković ispred zgrade pinka: "Odgurnuo je od sebe i počeo da pljuje..."

Kurir 23.07.2024
Anđelo Ranković koji je osvojio drugo mesto u rijalitija "Elita" doživeo je sinoć pakao ispred zgrade Pink-a, kada mu je prišla nepoznata devojka i počela da ga ljubi u usta. Naime, Anđela Rankovića napala je devojka, tako što je počela da ga… »

Vesti dana »