Povezane vesti

Olimpijski turnir u Parizu moj poslednji: Endi Marej najavio kraj karijere

Olimpijski turnir u Parizu moj poslednji: Endi Marej najavio kraj karijere

Danas 23.07.2024
Britanski teniser Endi Marej potvrdio je da će završiti karijeru posle turnira na Olimpijskim igrama u Parizu. „Doputovao sam u Pariz na svoj poslednji turnir. Takmičenja za Veliku Britaniju su uvek bile najvažniji trenuci u mojoj karijeri i… »
Endi Mari završava karijeru posle Olimpijskih igara

Endi Mari završava karijeru posle Olimpijskih igara

Politika 23.07.2024
PARIZ - Britanski teniser Endi Mari saopštio je danas da završava karijeru posle Olimpijskih igara. Dvostruki olimpijski šampion (2012. i 2016) je na društvenoj mreži "Iks" saopštio da će mu predstojeće Olimpijske igre biti poslednji teniski… »
Poslednji ples Endija Mareja je u Parizu

Poslednji ples Endija Mareja je u Parizu

Sportske.net 23.07.2024
Kraj karijere za Endija Mareja je veoma blizu. Legendarni teniser i član velike četvorke, kako smo ih zvali kada je bio u punoj snazi, poslednjih nekoliko godina ne osvaja turnire i daleko je od samog vrha, a imajući u vidu da je imao i brojne povrede… »
Čovek koji je imao najmanje sreće u istoriji tenisa: Kraj karijere legendarnog Endija Mareja!

Čovek koji je imao najmanje sreće u istoriji tenisa: Kraj karijere legendarnog Endija Mareja!

Hot sport 23.07.2024
Kada je trebao da bude dominantan, ulsedila je povreda koja je okončala najbolji tenis Škota. Endi Mari nedavno je najavio svoje povlačenje iz tenisa nakon Olimpijskih igara u Parizu. Bilo je poznato da se Mari približava kraju svoje karijere, a… »
Marej završava karijeru posle Olimpijskih igara

Marej završava karijeru posle Olimpijskih igara

Sportski žurnal 23.07.2024
Dvostruki olimpijski šampion stigao u Pariz. Britanski teniser Endi Marej saopštio je danas da završava karijeru posle Olimpijskih igara. Dvostruki olimpijski šampion (2012. i 2016) je na društvenoj mreži eks saopštio da će mu predstojeće… »
Endi Marej završava karijeru posle Olimpijskih igara

Endi Marej završava karijeru posle Olimpijskih igara

Sport klub 23.07.2024
Uz dva olimpijska zlata, Britanac je u karijeri osvojio i tri grend slem pehara, kao Dejvis kup sa Velikom Britanijom. Britanski teniser Endi Marej saopštio je danas da završava karijeru posle Olimpijskih igara. Dvostruki olimpijski šampion (2012. i… »
Endi Mari objavio kraj karijere posle OI!

Endi Mari objavio kraj karijere posle OI!

B92 23.07.2024
Endi Mari objavio je da ide u penziju nakon Olimpijskih igara u Parizu. Znalo se da je Mari pred krajem karijere, kao i da mu je ovogodišnji Vimbldon, na kojem nažalost nije nastupio zbog povrede, bio poslednji u karijeri, ali se nije znalo kada će… »
Zvanično! Endi Marej objavio kada ide u penziju! (foto)

Zvanično! Endi Marej objavio kada ide u penziju! (foto)

Večernje novosti 23.07.2024
Poznati brinatski teniser objavio je kada će završiti karijeru. Foto AP Dugo se spekulisalo o tome kada će Marej zvanično ostvaiti reket. Očekivalo se da će polse Vimbldona (koji nije odigrao zbog povrede) biti objavljeno kada zvanično završava… »

Vesti dana »