Povezane vesti

Britanski teniser Endi Marej završava karijeru posle Olimpijskih igara

Britanski teniser Endi Marej završava karijeru posle Olimpijskih igara

IndeksOnline 23.07.2024
PARIZ – Britanski teniser Endi Marej saopštio je danas da završava karijeru posle Olimpijskih igara. Dvostruki olimpijski šampion (2012. i 2016) je na društvenoj mreži “X” saopštio da će mu predstojeće Olimpijske igre biti poslednji teniski… »
Endi Marej saopštio: Posle Olimpijskih igara završavam karijeru

Endi Marej saopštio: Posle Olimpijskih igara završavam karijeru

Radio 021 23.07.2024
Britanski teniser Endi Marej saopštio je da završava karijeru posle Olimpijskih igara. Dvostruki olimpijski šampion (2012. i 2016) je na društvenoj mreži "X" saopštio da će mu predstojeće Olimpijske igre biti poslednji teniski turnir u karijeri… »
Endi Marej najavio kraj karijere nakon Olimpijskih igara u Parizu

Endi Marej najavio kraj karijere nakon Olimpijskih igara u Parizu

Radio sto plus 23.07.2024
“Stigao sam u Pariz za moj poslednji teniski turnir u karijeri. Nedelje u kojima sam igrao za Veliku Britaniju daleko su najupečatljivije u mojoj karijeri i veoma sam ponosan što ću to moći da uradim još jedan, poslednji put”, napisao je Marej na… »
Još olimpijske igre i kraj karijere! Stigla potvrda: "Došao sam u Pariz na moj poslednji teniski turnir ikada"

Još olimpijske igre i kraj karijere! Stigla potvrda: "Došao sam u Pariz na moj poslednji teniski turnir ikada"

Kurir 23.07.2024
Legendarni britanski teniser Endi Mari najavio je da će završiti svoju karijeru posle Olimpijskih igara u Parizu. Mari je potvrdio ove vesti objavom na društvenim mrežama, te je istakao kako će turnir u Parizu biti njegovo poslednji u karijere. -… »
Gotovo je! Endi Mari se oglasio emotivnom porukom: "Olimpijske igre biće moj poslednji turnir u karijeri"

Gotovo je! Endi Mari se oglasio emotivnom porukom: "Olimpijske igre biće moj poslednji turnir u karijeri"

Telegraf 23.07.2024
Poslednji put gledaćemo velikog Endija na terenu. Nakon skoro dve decenije profesionalne karijere, došao je trenutak da veliki Endi Mari kaže zbogom. I sam Britanac je naglasio da će u penziju otići ove godine, a sada je i zvanično presekao i… »

Vesti dana »