Povezane vesti
Marokanac uhapšen u Banjaluci zbog pokušaja ubistva Indijca
N1 Info 23.07.2024
Podeli : Banjalučka policija uhapsila je državljanina Maroka, osumnjičenog za pokušaj ubistva 25-godišnjeg Indijca u tom gradu. Načelnik Sektora kriminalističke policije Banjaluka Slaviša Kojić izjavio je da je osumnjičeni sinoć lociran i uhapšen u… »
Oglasila se policija: Uhapšen državljanin Maroka za pokušaj ubistva u Banjaluci
Blic 23.07.2024
Banjalučka policija uhapsila je juče S.A.,državljanina Maroka, osumnjičenog za pokušaj ubistva Indijca G.S. (25) koje se 15. jula dogodio u Banjaluci. Rekao je ovo Slaviša Kojić, načelnik Sektora kriminalističke policije Banjaluka, piše Srpskainfo… »
Marokanac uhapšen u Banjaluci zbog pokušaja ubistva Indijca
Novi magazin 23.07.2024
Banjalučka policija uhapsila je državljanina Maroka, osumnjičenog za pokušaj ubistva 25-godišnjeg Indijca u tom gradu. Načelnik Sektora kriminalističke policije Banjaluka Slaviša Kojić izjavio je danas da je osumnjičeni sinoć lociran i uhapšen u blizini… »
Drama u Banjaluci: Policija uhapsila osumnjičenog za pokušaj ubistva
Blic 22.07.2024
Prava drama se odigravala kod tržnog centra Delta u Banjaluci pre nekoliko minuta. PU Banjaluka je sprovela aktivnost unutar koje je uhapsila jednu osobu. Kako nezvanično saznaje Srpskainfo, reč je o muškarcu koji je uhapšen zbog sumnje na krivično delo… »
Vesti dana »

Reakcije na Vučićev poziv studentima: "Hapsiš i biješ, a kad vidiš da te se ne plaše glumiš mirotvorca"
Radio 021 pre 8 minutajoš 71 povezana

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 55 povezanih