Povezane vesti

Indirin prvi muž promenio identitet i pobegao u Ameriku, a tamo pokrenuli krivični postupak protiv njega: Isplivali šok…

Indirin prvi muž promenio identitet i pobegao u Ameriku, a tamo pokrenuli krivični postupak protiv njega: Isplivali šok…

Nova 23.07.2024
: Pevačica Indira Levak juče je saopštila da se, nakon 11 godina braka, razvodi od svog partnera. Bivša pevačica grupe „Kolonija“, Indira Levak, juče je saopštila da se nakon 11 godina braka razvodi od svog partnera Miroslava Levaka. Ona je u… »
Indira Levak se razvodi od drugog supruga, a prvi ju je ostavio zbog jednog razloga: „Ona nije kriva, ja sam jurio za…“

Indira Levak se razvodi od drugog supruga, a prvi ju je ostavio zbog jednog razloga: „Ona nije kriva, ja sam jurio za…“

Nova 23.07.2024
: Juče se u medijima pojavila vest da se pevačica Indira Levak razvodi od svog drugog supruga. Pevačica Indira Levak juče se oglasila na svojoj društvenom mreži Instagram i otkrila da se razvodi od svog partnera sa kojim je 11 godina u braku… »
"Nije ona kriva, uvek sam trčao za novcem..." Indira Levak iza sebe već ima jedan brak, evo kako je bivši muž pričao o…

"Nije ona kriva, uvek sam trčao za novcem..." Indira Levak iza sebe već ima jedan brak, evo kako je bivši muž pričao o…

Kurir 23.07.2024
Pevačica Indira Levak razvodi se od supruga Miroslava nakon 11 godina braka. Indira Levak se tim povodom, tokom jučerašnjeg dana, oglasila se na svom Instagram profilu saopštenjem. - Osećam potrebu da kao javna ličnost koja sa vama svakodnevno deli… »
Prvi muž indire Levak zbog dugova promenio identitet i pobegao! Otišao u Ameriku, pod novim imenom oženio se Trampovom…

Prvi muž indire Levak zbog dugova promenio identitet i pobegao! Otišao u Ameriku, pod novim imenom oženio se Trampovom…

Kurir 23.07.2024
Kao bomba odjeknula je vest da se Indira Levak razvodi nakon 11 godina braka. Odnos sa Miroslavom Levkom izgledao je skladno i idilično, te se činilo da je posle kraha prvog braka konačno pronašla sreću. Narcis Mujkić je nakon razvoda sa bivšom… »
Pljušte razvodi, još jedan par stavio tačku na ljubav: Indira Levak nakon 11 godina REKLA ZBOGOM

Pljušte razvodi, još jedan par stavio tačku na ljubav: Indira Levak nakon 11 godina REKLA ZBOGOM

Svet & Skandal 23.07.2024
Razvodi se Indira Levak posle više od 10 godina braka Razvodi se Indira Levak od supruga Miroslava nakon 11 godina braka. Indira Levak se tim povodom, tokom jučerašnjeg dana, oglasila se na svom Instagram profilu saopštenjem. – Osećam potrebu da… »
"Ona ništa nije kriva, uvek sam trčao za novcem. Shvatio sam da njoj treba nešto drugo": Indira Levak se razvodi, a njen…

"Ona ništa nije kriva, uvek sam trčao za novcem. Shvatio sam da njoj treba nešto drugo": Indira Levak se razvodi, a njen…

Blic 23.07.2024
Pevačica Indira Levak razvodi se od supruga Miroslava nakon 11 godina braka. Indira Levak se tim povodom, tokom jučerašnjeg dana, oglasila se na svom Instagram profilu saopštenjem. - Osećam potrebu da kao javna ličnost koja sa vama svakodnevno deli… »

Vesti dana »