Povezane vesti

FOTO „Ne sumnjam da će se vratiti iz Pariza sa zlatom“: Otpao sa Pešićevog spiska, pa raspametio Srbiju

FOTO „Ne sumnjam da će se vratiti iz Pariza sa zlatom“: Otpao sa Pešićevog spiska, pa raspametio Srbiju

Nova 23.07.2024
: Dušan Ristić je ne samo veliki košarkaš, već prijatelj i čovek. To je pokazao porukom nakon što mu se Svetislav Pešić zahvalio i odlučio da ga ne povede na Olimpijske igre u Parizu. Visoki centar je odlučio da se javno oglasi i to je bila… »
Šta čeka orlove na olimpijskim igrama? Ovo je kompletan raspored košarkaša Srbije!

Šta čeka orlove na olimpijskim igrama? Ovo je kompletan raspored košarkaša Srbije!

Hot sport 23.07.2024
Srbija će imati težak put do medalje Zvanično otvaranje Olimpijskih igara zakazano je za petak, a košarkaška reprezentacija Srbije već je spremna za put u Lil. Selektor Svetislav Pešić odabrao je konačan spisak od 12 igrača koji će braniti boje… »
Ristić ne putuje u Francusku, ali ne sumnja u dobar rezultat: Velika mi je čast što sam proveo leto sa ovim sjajnim momcima

Ristić ne putuje u Francusku, ali ne sumnja u dobar rezultat: Velika mi je čast što sam proveo leto sa ovim sjajnim momcima

Sportski žurnal 23.07.2024
Dušan je danas potpisao za franuski Šalon. Srpski košarkaš Dušan Ristić izjavio je danas, nakon što se nije našao na konačnom spisku 12 igrača koji će nastupati na Olimpijskim igrama u Parizu, da ne sumnja u dobar rezultat reprezentacije na tom… »
Petrović: "To izgleda loše za Srbiju"

Petrović: "To izgleda loše za Srbiju"

B92 23.07.2024
Selektor Brazila Aleksandar Aca Petrović je istakao da košarkaši Srbije važe za jednog od favorita na Olimpijskim igrama u Parizu. Petrović je u razgovoru za "Basketballsphere", istakao da će Srbija i SAD bez problema prebroditi grupnu fazu, ali da… »
Dušan Ristić „skraćen“ sa spiska, pa reagovao baš kako treba

Dušan Ristić „skraćen“ sa spiska, pa reagovao baš kako treba

Sport klub 23.07.2024
Odigrao je možda i ključnu ulogu da se Srbija plasira na Svetsko prvenstvo 2023. godine, sada već legendarnim trojkama na utakmici protiv selekcije Turske, a potom je u Manili, na istom tom Mundobasketu, bio član tima koji je osvojio srebro i… »
Dušan Ristić otpao sa pešićevog spiska za Pariza, ali potpisao za Šalon

Dušan Ristić otpao sa pešićevog spiska za Pariza, ali potpisao za Šalon

Dnevnik 23.07.2024
Dušan Ristić, centar košarkaške reprezentacije Srbije, nije se našao na spisku putnika na Olimpijske igre, nakon čega se oglasio na društvenim mrežama. Ristić, koji je bio deo ekipe na Evrobasketu 2022. i Mundobasketu 2023. godine, ovoga puta… »
Ristić poručio saigračima: "Ne sumnjam da će se vratiti sa zlatom iz Pariza!"

Ristić poručio saigračima: "Ne sumnjam da će se vratiti sa zlatom iz Pariza!"

Sportske.net 23.07.2024
Srpski košarkaš Dušan Ristić izjavio je danas, nakon što se nije našao na konačnom spisku 12 igrača koji će nastupati na Olimpijskim igrama u Parizu, da ne sumnja u dobar rezultat reprezentacije na tom takmičenju. "Velika mi je čast što sam… »
Oglasio se srpski košarkaš nakon spiska: Evo šta je povremeni reprezentativac poručio saigračima i selektoru! (foto)

Oglasio se srpski košarkaš nakon spiska: Evo šta je povremeni reprezentativac poručio saigračima i selektoru! (foto)

Hot sport 23.07.2024
Vrlo lepe reči za celu ekipu! Dušan Ristić, centar košarkaške reprezentacije Srbije, nije uspeo da se nađe među odabranim putnicima za Olimpijske igre, što je izazvalo njegovo javno reagovanje na društvenim mrežama. Ristić je bio bitan član… »
Ristić se oglasio posle Pešićevog spiska

Ristić se oglasio posle Pešićevog spiska

B92 23.07.2024
Dušan Ristić, centar košarkaške reprezentacije Srbije, nije se našao na spisku putnika na Olimpijske igre, nakon čega se oglasio na društvenim mrežama. Ristić, koji je bio deo ekipe na Evrobasketu 2022. i Mundobasketu 2023. godine, ovoga puta… »
Pešić ga precrtao, on se odmah oglasio: Ristić porukom zapalio društvene mreže

Pešić ga precrtao, on se odmah oglasio: Ristić porukom zapalio društvene mreže

Večernje novosti 23.07.2024
SELEKTOR košarkaške reprezentaacije Srbije Svetislav Pešić, saopštio je konačan spisak igrača koji će predstavljati naciju na Olimpijskim igrama Pariz 2024. FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIĆ Iskusni trener rođen u Pirotu odabrao je sledeće igrače… »

Vesti dana »