Povezane vesti

Neću da pričam o tim đubradima: Tea Tairović iskreno o bivšim momcima i privatnom životu!

Neću da pričam o tim đubradima: Tea Tairović iskreno o bivšim momcima i privatnom životu!

Svet plus 23.07.2024
Tea Tairović otvoreno govori o bivšim momcima, pripremama za koncerte u Areni i svom stavu prema privatnom životu. Neću da pričam o tim đubradima, rekla je pevačica. Pevačica koja je zakazala dva velika koncerta u Areni, pričala je za domaće… »
"Neću da pričam o tim đubradima" Tea Tairović o bivšim momcima i prevari: Ja probleme guram pod tepih...

"Neću da pričam o tim đubradima" Tea Tairović o bivšim momcima i prevari: Ja probleme guram pod tepih...

Kurir 23.07.2024
Tea Tairović zakazala je dva velika koncerta u Areni, a o svojim pripremama za susret sa publikom, kao i bivšim ljubavima i aktuelnom dečku govorila je za domaće medije. - Ništa nije gotovo, do poslednjeg dana. Puno ljudi imam u timu, ja volim da sve… »
(Video) "neću da pričam o tim đubradima": Tea Tairović o bivšim momcima i prevari: "Bila sam izneverena, u paranoji"

(Video) "neću da pričam o tim đubradima": Tea Tairović o bivšim momcima i prevari: "Bila sam izneverena, u paranoji"

Blic 23.07.2024
Mlada muzička zvezda Tea Tairović, zakazala je dva velika koncerta u Areni, a o svojim pripremama za susret sa publikom, kao i bivšim ljubavima i aktuelnom dečku govorila je samo za "Blic". - Ništa nije gotovo, do poslednjeg dana. Puno ljudi imam u… »

Vesti dana »