Povezane vesti

„Bilo je veoma potresno, sve mi se vratilo, jedva sam sve to izdržala“: Saslušani roditelji ubijenog dečaka iz Niške…

„Bilo je veoma potresno, sve mi se vratilo, jedva sam sve to izdržala“: Saslušani roditelji ubijenog dečaka iz Niške…

Nova 23.07.2024
: "Bilo je jako teško, jedva sam podnela ovo saslušanje i to uz psihološku podršku. Bilo je za mene veoma potresno, sve mi se vratilo, jedva sam sve to izdržala. Žao mi je, možda sam mogla još nešto da kažem da bi tužilaštvo shvatilo sa kakvim… »
"Jedva sam podnela, sve mi se vratilo" Saslušani roditelji Andreja (13), koga je drug izbo 37 puta: Nisam imala snage...

"Jedva sam podnela, sve mi se vratilo" Saslušani roditelji Andreja (13), koga je drug izbo 37 puta: Nisam imala snage...

Kurir 23.07.2024
- Bilo je jako teško, jedva sam podnela ovo saslušanje i to uz psihološku podršku. Bilo je za mene veoma potresno, sve mi se vratilo, jedva sam sve to izdržala. Žao mi je, možda sam mogla još nešto da kažem da bi tužilaštvo shvatilo sa kakvim… »
"Jedva sam podnela"! Saslušani roditelji Andreja (13) koji je ubijen u kući svog školskog druga iz Niške Banje

"Jedva sam podnela"! Saslušani roditelji Andreja (13) koji je ubijen u kući svog školskog druga iz Niške Banje

Telegraf 23.07.2024
Andrej Simić je ubijen sa 37 uboda nožem u porodičnoj kući svog školskog druga, a motiv ovog zločina i dalje je misterija. - Bilo je jako teško, jedva sam podnela ovo saslušanje i to uz psihološku podršku. Bilo je za mene veoma potresno, sve mi… »

Vesti dana »