Povezane vesti

Vazura: Pitamo se samo šta smo mi to uradili Ukrajincima?

Vazura: Pitamo se samo šta smo mi to uradili Ukrajincima?

Sportski žurnal 23.07.2024
„Čemu možemo da zahvalimo na ovako nesportskom odnosu? Naša država nije odustala od priznanja teritorijalne celovitosti ove zemlje. Moramo uzvratiti pitanjem šta je to Ukrajina učinila povodom NATO agresije na našu zemlju i šta bi mi trebalio da… »
Generalni direktor Partizana: Pitamo se samo šta smo mi to uradili Ukrajincima

Generalni direktor Partizana: Pitamo se samo šta smo mi to uradili Ukrajincima

Politika 23.07.2024
LUBLIN – Generalni direktor Partizana Miloš Vazura uputio je saopštenje medijima kao odgovor treneru kijevskog Dinama Aleksandru Šovkovskom koji je u ponedeljak rekao da je vicešampion Srbije napravio neprijateljski gest prema Ukrajini nedavnim… »
Generalni direktor Partizana Miloš Vazura: Pitamo se samo šta smo mi to uradili Ukrajincima?

Generalni direktor Partizana Miloš Vazura: Pitamo se samo šta smo mi to uradili Ukrajincima?

Dnevnik 23.07.2024
Generalni direktor Partizana Miloš Vazura uputio je saopštenje medijima kao odgovor treneru kijevskog Dinama Aleksandru Šovkovskom koji je u ponedeljak rekao da je vicešampion Srbije napravio neprijateljski gest prema Ukrajini nedavnim odigravanjem… »
Partizan: Pitamo se samo šta smo mi to uradili Ukrajincima?

Partizan: Pitamo se samo šta smo mi to uradili Ukrajincima?

Sport klub 23.07.2024
Miloš Vazura, generalni direktor FK Partizan, oglasio se povodom nesportskih komentara iz Ukrajine. Neposaredno pred prvi meč kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Dinama iz Kijeva oglasio se čelnik crno-belih. Povod su nesportski komenari Ukrajinaca… »
Vazura uzvratio udarac Ukrajincima: Šta je Ukrajina učinila povodom NATO agresije na Srbiju?!

Vazura uzvratio udarac Ukrajincima: Šta je Ukrajina učinila povodom NATO agresije na Srbiju?!

Hot sport 23.07.2024
Partizan se našao na udaru Ukrajinaca zbog učešća na turniru u Moskvi Uoči utakmice između Partizana i Dinama iz Kijeva, u poljskom Lublinu došlo je do neočekivanih tenzija zbog političke izjave koju je dao trener ukrajinskog kluba, Oleksandar… »
Vazura odgovorio treneru Dinama: Šta je Ukrajina učinila povodom NATO agresije na Srbiju?

Vazura odgovorio treneru Dinama: Šta je Ukrajina učinila povodom NATO agresije na Srbiju?

B92 23.07.2024
Generalni direktor Partizana Miloš Vazura reagovao je na izjavu trenera kijevskog Dinama, Oleksandra Šovkovskog. Šovkovski je u najavi meča dva tima u kvalifikacijama za Ligu šampiona zamerio crno-belima što su išli na međunarodni turnir u Moskvu… »

Vesti dana »