Povezane vesti

Direktorka Tajne službe podnela ostavku posle pokušaja ubistva bivšeg predsednika Trampa na mitingu

Direktorka Tajne službe podnela ostavku posle pokušaja ubistva bivšeg predsednika Trampa na mitingu

Beta 23.07.2024
Direktorka Tajne službe podnela je ostavku u utorak deset dana posle pokušaja ubistva bivšeg predsednika Donalda Trampa koji je izazvao negodovanje jer ta služba nije uspela u svojoj osnovnoj misiji: da zaštiti sadašnje i bivše predsednike… »
Tramp optužio Bajdena i Haris za atentat? "Morao sam da primim metak..." FOTO

Tramp optužio Bajdena i Haris za atentat? "Morao sam da primim metak..." FOTO

B92 23.07.2024
Bivši američki predsednik i kandidat za predsednika SAD, Donald Tramp, oglasio se na njegovoj mreži "Truthsocial" gde je napisao da je zbog propusta Bajdenove/Harisove administracije morao da "primi metak za demokratiju". "Administracija Bajdena/Haris… »
"Bila mi je velika čast da primim metak za demokratiju": Prva reakcija Trampa pošto je direktorka Tajne službe podnela…

"Bila mi je velika čast da primim metak za demokratiju": Prva reakcija Trampa pošto je direktorka Tajne službe podnela…

Kurir 23.07.2024
Šefica američke Tajne službe Kimberli Čitl podnela je ostavku nakon što se agencija našla pod oštrim kritikama jer nije sprečila napadača da rani bivšeg predsednika Donalda Trumpa tokom predizbornog skupa, objavio je ranije danas američki… »
Prva reakcija Trampa nakon što je direktorka Tajne službe podnela ostavku: Sve je stalo u dve rečenice

Prva reakcija Trampa nakon što je direktorka Tajne službe podnela ostavku: Sve je stalo u dve rečenice

Telegraf 23.07.2024
Tajna služba, koja je odgovorna za zaštitu sadašnjih i bivših predsednika SAD-a, suočava se s krizom nakon što je naoružani muškarac uspeo da puca na Trampa s krova na skupu na otvorenom u Pensilvaniji 13. jula. Šefica američke Tajne službe… »
Direktorka Tajne službe SAD podnela ostavku

Direktorka Tajne službe SAD podnela ostavku

Nedeljnik 23.07.2024
Direktorka Tajne službe SAD Kimberli Čitl podnela je danas ostavku, prenelo je nekoliko američkih medija. Šefica ove elitne službe zadužene za zaštitu visokih američkih ličnosti, prepoznala je propuste napravljene 13. jula kada je na bivšeg… »

Vesti dana »