Povezane vesti
Kampanja Kamale Haris započela potragu za kandidatom za potpredsednika
Glas Amerike 24.07.2024
Vašington — Koga će ona izabrati? To je veliko političko pitanje u Americi nakon što je američki predsednik Džo Bajden odustao od kandidature za reizbor i podržao potpredsednicu Kamalu Haris, koja je brzo prikupila kritičnu masu podrške i finansiranja… »
Ima li "ljubavi" između Evrope i Kamale Haris? Misle da je "nevidljiva" i da "nema nikakve šanse" protiv Trampa
Euronews 24.07.2024
Povlačenje Džoa Bajdena sa predsedničkih izbora u SAD dalo je evropskim političarima hitno novo pitanje - kakva bi bila Kamala Haris? Potpredsednica Haris je sada favorit da postane demokratski kandidat za borbu protiv Donalda Trampa na izborima u… »
Analiza Politica: Zašto u Evropi postoji mišljenje da je Kamala Haris „nevidljiva“?
Danas 23.07.2024
Potpredsednica SAD Kamala Haris sada je favorit da postane demokratski predsednički kandidat i rivalka Donaldu Trampu na izborima u novembru. Centristički evropski političari i zvaničnici sugerisali su da ih Haris tek treba da ubedi da može da ga pobedi… »
Vesti dana »
Iran ismeva Trampa zbog predloga o zajedničkom upravljanju Moreuzom! Pogledajte fotografiju koju je Teheran objavio (video, foto)
Kurir pre 6 minutajoš 60 povezanih
Gradonačelnik Banjaluke pušten na slobodu posle 15 sati zadržavanja na granici sa Hrvatskom: "Odbijam ponižavanje"
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 30 povezanih






