Povezane vesti

Vučić primio ambasadore Kanade i Švajcarske u oproštajnu posetu (foto)

Vučić primio ambasadore Kanade i Švajcarske u oproštajnu posetu (foto)

Blic 24.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u oproštajnu posetu ambasadore Kanade i Švajcarske. On je tokom razgovora sa kanadskim ambasadorom Džajlsom Normanom izrazio zadovoljstvo zbog povećanja kanadskih investicija i pozvao privrednike te… »
Ambasadori Kanade i Švajcarske u oproštajnim posetama predsedniku Vučiću

Ambasadori Kanade i Švajcarske u oproštajnim posetama predsedniku Vučiću

RTS 24.07.2024
Ambasador Kanade Džajls Norman bio je u oproštajnoj poseti kod predsednika Aleksandra Vučića koji je izrazio zadovljstvo zbog povećanja kanadskih investicija i pozvao privrednike te zemlje da, pored rudarstva i energetike, ulažu i u druge oblasti. U… »
Vučić primio ambasadora Kanade u oproštajnu posetu

Vučić primio ambasadora Kanade u oproštajnu posetu

RTV 24.07.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u oproštajnu posetu ambasadora Kanade Džajlsa Normana i izrazio zadovljstvo zbog povećanja kanadskih investicija i pozvao privrednike te zemlje da, pored rudarstva i energetike, ulažu i u… »
Vučić primio u oproštajnu posetu kanadskog ambasadora: "Zahvalio sam se na podršci" FOTO

Vučić primio u oproštajnu posetu kanadskog ambasadora: "Zahvalio sam se na podršci" FOTO

B92 24.07.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je u oproštajnu posetu ambasadora Kanade Džajlza Normana. "Poželeo sam ambasadoru Džajlsu Normanu puno uspeha na novoj dužnosti i zahvalio mu na saradnji i ličnom doprinosu koji je dao razvoju… »
Srdačan oproštaj Predsednik Vučić: Poželeo sam ambasadoru Džajlsu Normanu puno uspeha na novoj dužnosti i zahvalio mu na…

Srdačan oproštaj Predsednik Vučić: Poželeo sam ambasadoru Džajlsu Normanu puno uspeha na novoj dužnosti i zahvalio mu na…

Kurir 24.07.2024
BEOGRAD - Poželeo sam ambasadoru Džajlsu Normanu puno uspeha na novoj dužnosti i zahvalio mu na saradnji i ličnom doprinosu koji je dao razvoju odnosa Srbije i Kanade, saopštio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić posle oproštajne posete na… »
Vučić primio ambasadora Kanade u oproštajnu posetu

Vučić primio ambasadora Kanade u oproštajnu posetu

Euronews 24.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u oproštajnu posetu ambasadora Kanade Džajlsa Normana i izrazio zadovljstvo zbog povećanja kanadskih investicija i pozvao privrednike te zemlje da, pored rudarstva i energetike, ulažu i u druge oblasti… »
Vučić primio ambasadora Kanade u oproštajnu posetu

Vučić primio ambasadora Kanade u oproštajnu posetu

Telegraf 24.07.2024
Vučić je poželeo Normanu puno uspeha na novoj dužnosti i zahvalio na saradnji i ličnom doprinosu koji je dao razvoju odnosa Srbije i Kanade. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas u oproštajnu posetu ambasadora Kanade Džajlsa Normana… »
Oproštajna poseta ambasadora: Vučić danas sa ambasadorima Kanade i Švajcarske u Beogradu

Oproštajna poseta ambasadora: Vučić danas sa ambasadorima Kanade i Švajcarske u Beogradu

Kurir 24.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće danas u oproštajnu posetu ambasadora Kanade Džajlza Normana, kao i ambasadora Švajcarske Konfederacije Ursa Šmida. Sastanak Vučića i Normana počeće u 10 sati u zgradi Generalnog sekretarijata… »
Vučić danas prima u oproštajnu posetu kanadskog ambasadora u Beogradu

Vučić danas prima u oproštajnu posetu kanadskog ambasadora u Beogradu

Telegraf 24.07.2024
Vučić danas prima u oproštajnu posetu kanadskog ambasadora u Beogradu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće danas u oproštajnu posetu ambasadora Kanade Džajlza Normana, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike… »

Vesti dana »