Povezane vesti

Dan uživo: Dug put do e-mobilnosti? (24.7.2024)

Dan uživo: Dug put do e-mobilnosti? (24.7.2024)

N1 Info 24.07.2024
Podeli : Svedočenja o akušerskom nasilju i lošim uslovima u porodilištima su deo globalne agende protiv rađanja u Srbiji, kaže ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski. Istovremeno, slučaj nesavesnog i nasilnog… »
Advokatica: Kako je Stamenkovski uopšte mogla to da izgovori, osudila je žene koje su izgubile decu

Advokatica: Kako je Stamenkovski uopšte mogla to da izgovori, osudila je žene koje su izgubile decu

N1 Info 24.07.2024
Podeli : "Ne razumem kako je ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski mogla da izgovori ono što je rekla, da je u pitanju globalna agenda protiv rađanja u Srbiji, pogotovo što su se medijima obratile majke koje su… »
Nikolić: Ministarka juče više učinila za još veći pad nataliteta nego sve do sada što je bilo

Nikolić: Ministarka juče više učinila za još veći pad nataliteta nego sve do sada što je bilo

N1 Info 24.07.2024
Podeli : Novinarka agencije Beta Mirjana Nikolić, govoreći o izjavi ministarke Milice Đurđević Stamenkovski da je "čitava priča oko akušerskog nasilja i lošeg stanja u porodilištima zapravo deo globalne zavere protiv rađanja dece", kaže da ju… »
Na „duže staze“ isplativiji, problemi struja i osiguranje: Da li je Srbija spremna za električna vozila

Na „duže staze“ isplativiji, problemi struja i osiguranje: Da li je Srbija spremna za električna vozila

N1 Info 24.07.2024
Podeli : Sa proizvodnih linija kragujevačke fabrike uskoro će početi da silaze električni automobili Fiat Grande Panda. Urednica Vrelih guma Lidija Piroški kaže za N1 da je jako važno što je Fiat odlučio da proizvodi električni automobil u… »
Đurđević Stamenkovski se sad pravda: Moja izjava je pogrešno interpretirana, maksimalno sam posvećena problemu akušerskog…

Đurđević Stamenkovski se sad pravda: Moja izjava je pogrešno interpretirana, maksimalno sam posvećena problemu akušerskog…

Nova 24.07.2024
: Ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski saopštila je danas da je njena izjava ne temu akušerskog nasilja pogrešno interpretirana i da je ona maksimalno posvećena rešenju problema akušerskog nasilja. Dodala je… »
Đurđević Stamenkovski: Maksimalno sam posvećena problemu akušerskog nasilja

Đurđević Stamenkovski: Maksimalno sam posvećena problemu akušerskog nasilja

Insajder 24.07.2024
Ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski saopštila je danas da je njena izjava ne temu akušerskog nasilja pogrešno interpretirana i da je ona maksimalno posvećena rešenju problema akušerskog nasilja. Dodala je da… »
Ministarka: Posvećena sam problemu akušerskog nasilja; Mijatović: Osudila one koji su izgubili decu

Ministarka: Posvećena sam problemu akušerskog nasilja; Mijatović: Osudila one koji su izgubili decu

Radio 021 24.07.2024
Ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski saopštila je danas da je njena izjava ne temu akušerskog nasilja pogrešno interpretirana. Dodala je da je ona maksimalno posvećena rešenju problema akušerskog nasilja… »
Advokatica: Kako je Stamenkovski uopšte mogla to da izgovori, osudila je žene koje su izgubile decu

Advokatica: Kako je Stamenkovski uopšte mogla to da izgovori, osudila je žene koje su izgubile decu

Novi magazin 24.07.2024
"Ne razumem kako je ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski mogla da izgovori ono što je rekla, da je u pitanju globalna agenda protiv rađanja u Srbiji, pogotovo što su se medijima obratile majke koje su upravo… »
Đurđević Stamenkovski: Maksimalno sam posvećena problemu akušerskog nasilja

Đurđević Stamenkovski: Maksimalno sam posvećena problemu akušerskog nasilja

Novi magazin 24.07.2024
Ministarka za brigu o porodici i demografiju Milica Đurđević Stamenkovski saopštila je danas da je njena izjava ne temu akušerskog nasilja pogrešno interpretirana i da je ona maksimalno posvećena rešenju problema akušerskog nasilja. Dodala je da… »
Zahtevi za smenu ministarke u Srbiji zbog negiranja akušerskog nasilja

Zahtevi za smenu ministarke u Srbiji zbog negiranja akušerskog nasilja

Slobodna Evropa 24.07.2024
"Ako neko na ministarskoj poziciji ne prepoznaje probleme sa kojima se žene suočavaju u porodilištima, šta možemo da očekujemo od ostalih političara". Tako Beograđanka Ivana za RSE komentariše izjavu ministarke za brigu o porodici i demografiju… »
Portal Bebac traži od Vučevića da smeni ministarku zbog relativizovanja akušerskog nasilja

Portal Bebac traži od Vučevića da smeni ministarku zbog relativizovanja akušerskog nasilja

Novi magazin 24.07.2024
Roditeljski portal Bebac iz Novog Sada je danas tražio od predsednika Vlade Srbije Miloša Vučevića da smeni ministarku za brigu o porodici i demografiju Milicu Đurđević Stamenkovski zbog relativizovanja akušerskog nasilja. Ministarka je u utorak… »
Portal Bebac traži smenu Milice Đurđević Stamenkovski zbog relativizovanja akušerskog nasilja

Portal Bebac traži smenu Milice Đurđević Stamenkovski zbog relativizovanja akušerskog nasilja

Insajder 24.07.2024
Roditeljski portal Bebac zatražio je u sredu 24. jula od predsednika Vlade Srbije Miloša Vučevića da smeni ministarku za brigu o porodici i demografiju Milicu Đurđević Stamenkovski zbog relativizovanja akušerskog nasilja. Podsetimo ministraka je… »
Portal Bebac traži od Vučevića da smeni ministarku Đurđević Stamenkovsi

Portal Bebac traži od Vučevića da smeni ministarku Đurđević Stamenkovsi

NIN 24.07.2024
Roditeljski portal Bebac iz Novog Sada je danas tražio od predsednika Vlade Srbije Miloša Vučevića da smeni ministarku za brigu o porodici i demografiju Milicu Đurđević Stamenkovski zbog relativizovanja akušerskog nasilja. Ministarka je u utorak… »
Nikolić: Ministarka juče više učinila za još veći pad nataliteta nego sve do sada što je bilo

Nikolić: Ministarka juče više učinila za još veći pad nataliteta nego sve do sada što je bilo

Novi magazin 24.07.2024
Novinarka agencije Beta Mirjana Nikolić izjavila je u Novom danu da je izjava ministarke za brigu o porodici o akušerskom nasilju "pogodila lično". Govoreći o izjavi ministarke Milice Đurđević Stamenkovski da je „čitava priča oko akušerskog… »

Vesti dana »