Povezane vesti
Sinovi Frenkija Simatovića i veze sa saradnicima Slobodana Tešića i firmama na crnoj listi
Nova 24.07.2024
: Sinovi Frenkija Simatovića, operativca srpske službe bezbednosti osuđenog za ratne zločine tokom 90-ih, poslovno su povezani sa saradnicima i firmama kontroverznog trgovca oružjem Slobodana Tešića. Simatovići juniori poslovali su sa dve firme koje su… »
BIRN: Sinovi Frenkija Simatovića i veze sa saradnicima Slobodana Tešića i firmama na crnoj listi
N1 Info 24.07.2024
Podeli : Sinovi Frenkija Simatovića, operativca srpske službe bezbednosti osuđenog za ratne zločine tokom 90-ih, poslovno su povezani sa saradnicima i firmama kontroverznog trgovca oružjem Slobodana Tešića. Simatovići juniori poslovali su sa dve firme… »
BIRN: Sinovi Frenkija Simatovića povezani sa firmama i saradnicima Slobodana Tešića
Radio 021 24.07.2024
Sinovi Frenkija Simatovića, operativca srpske službe bezbednosti osuđenog za ratne zločine devedesetih, poslovno su povezani sa saradnicima i firmama trgovca oružjem Slobodana Tešića. Simatovići juniori poslovali su sa dve firme koje su na crnoj listi… »
BIRN: Sinovi Frenkija Simatovića povezani sa trgovcem oružja Slobodanom Tešićem
Vreme 24.07.2024
Sinovi Frenkija Simatovića, operativca srpske službe bezbednosti osuđenog za ratne zločine počinjene 1990-ih, poslovno su povezani sa saradnicima i firmama kontroverznog trgovca oružjem Slobodana Tešića, piše BIRN. Dve firme sa kojima su sarađivali su na… »
Vesti dana »
Novi zemljotres pogodio Venecuelu Spasioci i dalje tragaju za preživelima: "Još uvek se tresem od straha"
Blic pre 2 satajoš 51 povezana
SNS danas organizuje miting u Beogradu: Postavljene metalne barijere, štandovi i bine
Nedeljnik pre 1 danjoš 103 povezane
Putevi Srbije: 7.960 vozila prošlo novootvorenom deonicom Moravskog koridora
Nova pre 5 satijoš 38 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB Ben Gvir: Sporazum sa Libanom velika greška, tražim glasanje vlade
RTV pre 3 satajoš 91 povezana





