Povezane vesti

Borac poražen na Tumbi, ali ima šansu u revanšu Cirkus na OI: Prekid pa poništen gol posle 2 sata čekanja

Borac poražen na Tumbi, ali ima šansu u revanšu Cirkus na OI: Prekid pa poništen gol posle 2 sata čekanja

Sport klub 24.07.2024
Fudbaleri banjalučkog Borca poraženi su u prvom susretu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona od PAOK rezultatom 3:2, ali su pružili veoma dobar otpor na gostovanju favoriziranom protivniku. Krenuo je šampion Bosne i Hercegovine dosta hrabro na… »
Tadić kao nekada: Bivši kapiten Srbije sjajan na debiju Žozea Murinja

Tadić kao nekada: Bivši kapiten Srbije sjajan na debiju Žozea Murinja

Večernje novosti 24.07.2024
NAVIJAČI Fenerbahčea žive u nekoj vrsti transa još od trenutka kada je pre skoro dva meseca slavni portugalski trener Žoze Murinjo seo na klupu ovog kluba. U utorak uveče istanbulski velikan je odigrao prvi takmičarski meč u sezoni i to u gostima… »
Murinjo o Džeku: Ima emociju mladića, podseća me na mene

Murinjo o Džeku: Ima emociju mladića, podseća me na mene

Sport klub 24.07.2024
Novi trener Fenerbahčea Žoze Murinjo oduševljen je Edinom Džekom, nakon što je u pobedi nad Luganom iskusni napadač postigao čak tri gola. Fener je slavio u kvalifikacijama za Ligu Šampiona 4:3, a Džeku je kod drugog gola asistirao Dušan Tadić… »
Murinjo: "Kad sam ja radio takve stvari kao Džeko, uvek sam dobijao crveni karton" VIDEO

Murinjo: "Kad sam ja radio takve stvari kao Džeko, uvek sam dobijao crveni karton" VIDEO

B92 24.07.2024
Edin Džeko zablistao je na prvom zvaničnom meču u novoj sezoni za Fenerbahče. Postigao je het-trik u pobedi turskog tima nad Luganom 4:3 u gostima, u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Džeko je kreirao preokret istanbulskog kluba i osigurao mu… »

Vesti dana »