Povezane vesti
Ko ovde laže, Vučić ili Vesić i gde nestade 220 miliona evra?
Nova 24.07.2024
: Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić i predsednik Srbije Aleksandar Vučić u samo godinu i po dana izneli su različite podatke o vrednosti prve faze radova velike fabrike za otpadne vode u Velikom Selu. Početkom prošle… »
Vesić opoziciji: Ne lažite da se kanalizacija ne gradi
Telegraf 24.07.2024
Vrednost projekta Čista Srbija", je 3,5 milijardi evra, priključak na kanalizaciju će ukupno dobiti oko 2.200.000 ljudi. Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić izjavio je danas da se u Srbiji nikada više kilometara kanalizacije… »
Projekat Čista Srbija vredan 3,5 milijardi evra - završeno 70 odsto prve faze
RTV 24.07.2024
BEOGRAD - Projekat Čista Srbija, čija je investiciona vrednost 3,5 milijardi evra, treba da pokrije 73 jedinice lokalne samouprave na 93 lokacije, sa 159 postrojenja za preradu otpadnih voda, izjavio je danas Ministar građevinarstva, saobraćaja i… »
Vesti dana »
"Usred Crne Gore vam kažem, neću da poštujem vaše istorijske laži i falsifikate", Vučić iz Tivta: "I ranije su u skaj prepiskama pričali o mom ubistvu"
Blic pre 5 minutajoš 37 povezanih
Ministarka: Gasni aranžman sa Gaspromom produžen za još tri meseca
N1 Info pre 1 satjoš 26 povezanih
Merc i Makron u Tivtu pokreću inicijativu za postepeni prijem Zapadnog Balkana u EU
Insajder pre 2 satajoš 54 povezane
Predizborna konvencija Srpske liste u Leposaviću: Sačuvajmo srpski narod na Kosovu
Blic pre 2 satajoš 33 povezane




