Povezane vesti

"Od sina nam je ostalo samo par mlečnih zubića i slike" Neutešni roditelji ubijenog dečaka iz Niške Banje: Zaslužujemo da…

"Od sina nam je ostalo samo par mlečnih zubića i slike" Neutešni roditelji ubijenog dečaka iz Niške Banje: Zaslužujemo da…

Kurir 24.07.2024
Roditelji ubijenog dečaka Andreja Simića (13) iz Niške Banje, govorili su u utorak četiri sata pred Osnovnim javnim tužilaštvom u Nišu, koje vodi istragu protiv roditelja dečaka za koga se sumnja da je 5. oktobra 2023. ubio svog školskog druga… »
"Naš sin je imao 37 uboda": Roditelji malog Andreja (13) iz Niške banje kog je ubio drug traže pravdu: "Od njega nam je…

"Naš sin je imao 37 uboda": Roditelji malog Andreja (13) iz Niške banje kog je ubio drug traže pravdu: "Od njega nam je…

Blic 24.07.2024
Nakon deset meseci počela istraga u slučaju nezapamćenog ubistva Andreja (13) iz Niške Banje koga je izmasakrirao drug. - Mi smo izgubili naše jedino dete i bol koju osećamo ne može da se opiše. Jedino što je od našeg deteta ostalo to je par… »
"Jedva sam izdržala, sve mi se vratilo": Saslušani roditelji Andreja (13), kog je drug izbo 37 puta: Izmasakrirao ga u…

"Jedva sam izdržala, sve mi se vratilo": Saslušani roditelji Andreja (13), kog je drug izbo 37 puta: Izmasakrirao ga u…

Blic 23.07.2024
Nišlijka Sanja Simić opisala je svoje današnje saslušanje pred Osnovnim javnim tužilaštvom u Nišu koje vodi krivični postupak zbog zlostavljanja i zanemarivanja protiv trinaestogodišnjaka iz Niške Banje a koji je 5. oktobra prošle godine bez… »

Vesti dana »